BOJ

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 37 товарів

Бренд


Перше видання Києво-Печерської Лаври Детальніше

BOJ

Їхні настінні штопори, свого часу, стали новинкою на ринку виноробної продукції. Перші моделі виробництва знаходяться сьогодні у найкращих музеях світу як рідкісні експонати ремісничих колекцій. З маленької майстерні на півночі Іспанії сімейний бізнес сім'ї Оланета BOJ поступово виріс у міжнародну компанію з іміджевим товаром. Компанію, яка пропонує ексклюзивні речі високої якості, подарунки для справжніх поціновувачів розкішного життя.

Історія та особливості бренду

Мануфактура Бож була запущена в 1905 році в місті Ейбар в Країні Басків (провінція Гіпускоа). Починали – з виробництва металу та неухильно нарощували потенціал, удосконалюючи свої технології та розширюючи асортимент продукції. Декілька запатентованих винаходів (шпори "сова" і настінний) вивели бізнес на новий рівень. Їхні головні лінійки сьогодні, це:

Винні аксесуари;

• Елітний посуд та кухонне приладдя;

• Окремі види побутової техніки та предмети інтер'єру.

Промислова революція та глобальна диверсифікація ринку лише зміцнили позиції бренду. Він став популярний по всій Європі, на сході, у північних країнах та США. Для Києва та інших регіонів України найдорожчі подарунки від BOJ доступні в інтернет-магазині FAMA.


Візитна картка – штопор

Настінний, настільний чи ручний – кожен з них має свій модельний номер, обмежену кількість або окрему історію створення. Деякі – зроблені до ювілейних дат компанії, інші – у лімітованих версіях. У виготовленні таких аксесуарів використовуються високоякісні метали (сталь, цинкові сплави...), рідкісні породи деревини (африканська сапеля, ебенове дерево та ін.) і навіть дорогоцінний декор (справжня позолота).

Штопор на подарунок – зручне доповнення винного льоху, кімнати для гостей, особистого бару. Стильний та презентабельний, він прикрасить інтер'єр та стане родзинкою його дизайну. Корисне придбання як для чоловіка, так і для дівчини, якій важко впорається зі звичайним способом відкривання добре виснаженого вина. Купити штопор від BOJ означає підкреслити свій статус або подарувати сувенір, гідний сучасного аристократа.