Художні книги на подарунок

. Детальніше

Художні книги: найкращий подарунок для інтелектуала

Художні книги Усі чули висловлювання про те, що книга — найкращий подарунок. Вона надихає нас на зміни до кращого, дає необхідні для розвитку особистості знання та дарує задоволення від поринання у світ фантазії. Тому якщо ви шукаєте оригінальні подарунки для людей, які невпинно працюють над своїм інтелектуальним розвитком, то вам слід звернути увагу на художні книги.

Які жанри вибрати

Усе залежатиме від вподобань вашого адресата:

  • Якщо людина заглиблюється в політику, складні економічні відносини та бізнес міжнародного рівня, їй може сподобатися художня література філософського характеру. 

  • Природженим лідерам можна подарувати книги про видатних особистостей, які будуть джерелом натхнення та прикладом для наслідування. 

  • Людині, що захоплюється високими технологіями чи працює у відповідній сфері бізнесу, сподобається художня книга фантастичного жанру. 

  • Якщо ваш адресат часто поринає у власні мрії та любить думати, «що було б, якщо…», то чудовим презентом для нього буде книжка в жанрі фентезі. 

  • Сильні особистості часто мають консервативні риси характеру. Тому гарний подарунок шефу чоловікові — українська чи світова класика. 

  • Для творчих людей художні книги які варто прочитати будуть охоплювати поезію. Ще один чудовий варіант — п’єси чи інші театральні постановки. 

Проте найбільш цінні й оригінальні подарунки — саме ті, що вибрані з урахуванням смаків конкретної людини. В ідеалі вам варто дізнатися, хто її улюблений автор або який період творчості їй подобається. Такий презент буде дуже цікавим для адресата та виділить вас у колі його знайомих. 

На що ще звернути увагу

Подарунок на день народження чи до іншої урочистої події має відображати ваше ставлення до адресата. Щоб продемонструвати свою глибоку повагу, варто купити колекційну чи раритетну книгу спеціального видання. В Україні вам доступні справжні ексклюзиви. Наприклад, це книги про видатних особистостей зі шкіряною палітуркою, інкрустацією дорогоцінними металами та коштовним камінням. Чудовий подарунок шефу чоловікові, який захоплюється історією, — старовинні видання. Вам доступні книги в гарному стані віком понад 100 років. Вони дбайливо відреставровані та захищені від руйнівного впливу часу. 

Колекційні книжки часто продаються в комплекті з додатковими аксесуарами. Найпопулярніший варіант — дерев’яні кейси для зберігання та шкіряні валізи для безпечного транспортування. До презентів також можуть додаватися лупи для читання, закладки, пісочні годинники тощо. Справжнім поціновувачам літератури сподобаються аксесуари для ведення нотаток — преміальні ручки, олівці чи навіть класичні пера з чорнильницями.

Презентом можуть бути й великі набори книжок, наприклад бібліотеки вітчизняної чи світової класики, компіляції історичних або дитячих творів. Вони оформлюються в одному стилі, що робить їх не тільки джерелом натхнення, а й справжньою прикрасою інтер’єру.

Чacті питaння пpo Художні книги