Книги про Великих людей на подарунок

Cкульптура «Король Лев» від Андрія Озюменко Детальніше

Великі особистості: книги, які змінюють життя

книги про великих людей Одним з найкращих подарунків для будь-якої людини є книги про видатних особистостей. Їхні історії слугують прикладом для нас — вони вчать, як досягати успіху, залишатися сильними у складних обставинах та перемагати попри всі зусилля ворогів. Ми розкажемо, як правильно вибрати такий презент на день народження.

Книги про політиків

Великі особистості вміють вести за собою людей. Вони навчаються цього самостійно — такі знання не дають у школах та університетах. Тому основним джерелом мудрості для нас стають їхні біографії та мемуари. 

Найкращий подарунок шефу — це збірник цитат і промов Вінстона Черчилля. Вони надихають людей, допомагаючи їм знайти свої приховані резерви. Ними можна мотивувати співробітників компанії, отримуючи необхідні результати без перевищення повноважень. 

Якщо ви шукаєте оригінальні подарунки, вам також варто звернути увагу на зібрання творів Нікколо Макіавеллі. Цей філософ епохи Відродження вважається винахідником політичних технологій. У своїх книгах він висловлює прості дієві ідеї, які працюють і сьогодні. Такі твори будуть настільними посібниками керівників вищого рангу, політиків та громадських діячів.

Книги про бізнесменів

Видатні особистості — це не тільки полководці та президенти. Серед них є винахідники, творці інноваційних продуктів і просто талановиті менеджери. Вони також залишають по собі багату спадщину, доступну кожному з нас. 

Генрі Форд досі вважається одним з найуспішніших бізнесменів усіх часів. Тому книги про видатних особистостей часто згадують його в основних розділах. Попри розповсюджену думку, Форд не винайшов конвеєр і не склав перший у світі масовий автомобіль. Його досягнення полягає в тому, що він зміг організувати своє підприємство як єдиний живий організм. Кожна деталь у ньому мала певну функцію, кожна взаємодія між людьми давала користь компанії. Сучасні економісти досі вивчають цей феномен, намагаючись перенести його в сьогодення. 

Якщо вас цікавлять оригінальні подарунки для любителів цифрових технологій, краще купити біографію Стіва Джобса. Він також не винаходив смартфони, планшети й розумні годинники. Проте ця людина змогла продати світові ідею. Окрім того, Джобс створив один з найдорожчих брендів, який досі залишається на п’єдесталі слави, — він має великий попит і в Україні. 

Книги про митців

Ще один чудовий подарунок шефу — видання, присвячені діячам культури. Серія книг Видатні особистості України зазвичай містить біографії:

  • Тараса Шевченка;

  • Лесі Українки;

  • Михайла Драгоманова;

  • Григорія Сковороди;

  • Остапа Вишні;

  • Марії Приймаченко;

  • Миколи Гоголя та інших.

Якщо вас цікавлять закордонні книги видатні особистості можуть бути представлені Енді Ворхолом, Джексоном Поллоком, Віктором Гюго, Вашингтоном Ірвінгом та іншими митцями сучасності й минулого.

Чacті питaння пpo Великі особистості