Метеорит на подарунок

Перше видання Києво-Печерської Лаври Детальніше

Сувенір з шматком справжнього метеорита


У 2016 році в Кенії був знайдений метеорит, що впав, який був випадково виявлений двома братами-пастухами. Небесне тіло назвали на честь містечка Sericho, розташованого неподалік від місця його виявлення. Згодом унікальну знахідку вирішили пустити на виготовлення оригінальних подарунків.

Якщо ви бажаєте здивувати близьку людину, подаруйте йому оригінальний сувенір, який містить фрагмент цього метеорита. Такий подарунок принесе адресату масу позитивних емоцій, викличе у нього захоплення і непідробне захоплення.купити шматок метеорита

Цей шматочок небесного тіла забезпечений офіційним сертифікатом справжності, що гарантує те, що це не підробка. Фрагмент метеорита поміщений на стильну підставку, виготовлену з чорного пластику. На підставці золотистими літерами викарбувано його назву.

Кому підійде таке сувенірна виріб?

Купити метеорит напевно захочуть люди, які цікавляться космічною тематикою і захоплюються колекціонуванням. Цей ексклюзивний сувенір з сертифікатом можна придбати для особистого користування або для подарунка. Цей ВІП подарунок приємно здивує обдаровуваного людини і обов'язково потішить його.

Даний сувенір має наступні переваги:

Ексклюзивність. Виріб містить шматок справжнісінького небесного тіла, що прилетів на нашу планету з космосу.
Оригінальний, стильний дизайн.
Безпека для здоров'я.
Доступна ціна.

Не варто дарувати банальні сувеніри, вони рідко викликають до себе інтерес і зазвичай роками припадають пилом на полицях. Інша справа - ексклюзивні, дорогі подарунки. Їх зазвичай встановлюють в найвидніших місцях і з гордістю демонструють відвідувачам. Подавши такий презент, ви виявите повагу до обдаровуваному людині і висловіть йому своє розташування.

Пропозиції нашого магазину

У нашому інтернет-магазині представлений найбільший вибір оригінальних подарункових сувенірів в Києві. У нас можна купити подарункові сувеніри для колег, друзів, родичів, знайомих. Ми доставляємо свої товари за адресами в Києві, а також відсилаємо їх в інші українські міста.

У нашому магазині ви зможете купити сколок метеорита з сертифікатом за мінімальною ціною. Ми торгуємо справжньої, сертифікованою продукцією і пропонуємо покупцям великий вибір різних сувенірів.

Щоб купити залізний шматок метеорита, телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або оформляйте своє замовлення через інтернет. Дізнатися ціну метеорита, способи доставки та оплати, а також отримати відповіді на інші питання, що цікавлять можна по телефону у наших менеджерів.

Чacті питaння пpo Метеорити