Шахи подарункові

Детальніше

шахмати подарунковий набірМаючи намір купити інтелектуальний і естетичний подарунок, непогано було б зупинити свій вибір на подарункових шахах. Настільна гра в шахи нині на піку популярності і займає гідне місце серед всіляких існуючих ігор. Уміння красиво розігрувати шахові партії говорить про добрий смак, про вміння логічно мислити і обдумувати на кілька етапів вперед свою стратегію. Гра в шахи поєднує в собі елементи науки, мистецтва і спорту. Тому дана гра може бути кращим подарунком не тільки одного, але і шановному керівнику, вчителю, співробітнику, батькові і іншим значимим людям. Такий презент вкаже на ваше захоплення досвідом і розумом людини, якій ви робите подарунок.

Підібрати підходящу модель шахів у нас дуже просто

В інтернет-магазині нашої компанії є хороший вибір подарункових шахів відомих брендів. Ви можете стати володарем ігрового ансамблю від бренду KADUN в стилі «Калверт», все елементи якого відрізняються вишуканою різьбою, токарної обробкою і дивовижною кольоровою гамою. В ігровому ж комплекті «Стаунтон» майстра цього бренду передали лиск класичного дизайну.

Не менш витонченим подарунком любителям популярної гри буде подарунковий набір «Атлантида», виготовлений майстрами з кращих матеріалів в стилі Флорентійської мозаїки.

На особливу увагу заслуговують шахи «Ренесанс» в розкішному дизайнерському оформленні, з фігурами з латуні високоякісної ручної роботи італійських майстрів.

Забезпеченим людям, для яких пріоритетно якість виконання кожної фігури, як дорогий подарунок підійдуть елітні шахи «Акули бізнесу» з бронзи і мармуру від відомого бренду «VIZURI».

Набір шахів «Гордість і жадання», який є своєрідним філософським твором про людські пороки і пристрасті, може також, зацікавити тих, хто любить підносити дорогі подарунки близьким.

У нашому інтернет-магазині представлені такі різновиди шахів:

- історичні;
- елітні;
- в антикварному стилі;
- з рідкісних сортів деревини;
- ексклюзивні;
- не звичні форм, кольорів і поєднань;
- з оригінальною дошкою;
- дорожні екземпляри на магнітах.
Сувенірні шахи, які стануть не тільки стильним і безцінним подарунком, а й частиною домашнього декору, можна придбати за допомогою нашої компанії. Вибрати, замовити та купити їх вам допоможуть наші менеджери, попередньо ознайомивши з описами і характеристиками подарункової продукції.

Чacті питaння пpo Шахи