Пісочні годинники

Параметри

Ви вибрали: 3 товарів

Пісочний годинник

песочные часыУнікальні подарунки близькій людині на свято, замовити можна онлайн і отримати в той же день.

Fama Presents - онлайн бутік, в якому можна купити ексклюзивні і унікальні подарунки для близьких людей. Широкий асортимент шахів, книг, магнітних / пісочного годинника. Великий вибір тематичних, дорогих подарунків, припаде до смаку витонченим, галантним чоловікам з широким кругозором. Магазин працює з ранку і до пізнього вечора, зможе виручити в екстреній ситуації, коли торжество напередодні. Замовити вподобаний подарунок можна онлайн і отримати в той же день в місті Київ.

На сайті представлені пісочний годинник в якості подарунка. Найпростіше, але багате своєю історією пристрій для відліку проміжків часу. Складається з двох судин, з'єднаних вузьким горлом, одна частина частково заповнена піском. Час, за який пісок пересипається з однієї судини в іншій - фіксований, і може становити 10 хвилин, 30 хвилин і більше. Придбати у нас можна наступні моделі пісочного годинника:

"Магія часу" - розкішна модель, виконана в стилі мінімалізм. Заповнена дрібним піском білого кольору, грає на світлі. Матеріал спеціально оброблений, тому не дряпає скло. Час за яке вони висипаються 10 хвилин. Скляна колба заточена в металеву оправу, виглядає елегантно, впишеться в будь-який дизайн.

"Загадка часу" - цікава модель, виконана з дерева і латуні. Якісні матеріали і обробка, укупі з надійними механізмами, гарантують, що годинник буде справні довгі роки. Одна з верхніх частин має металеву капсулу із зображенням приуроченому до коронації Єлизавети 2. Пристрій має елегантний вигляд і наліт старовини. У нижній підставці, врізаний морської компас.

"Час шахів" - витончена і витончена модель пісочного годинника, фігура до якої прагнуть багато жінок. Металева поверхня із зображенням шахової дошки. Ідеально впишеться в антураж конкурентної партії на 1 годину або більше. Колба заточена в латунну патиновану оправу. Має пристойний вага - 729 гр., Що говорить про автентичність матеріалів. Час за яке висипаються 15 хвилин.

Застосування старовинні хронометри знаходять і сьогодні в виготовленні фотографій, деяких лікувальних процедур і в якості подарункового сувеніра. Після винаходу годиників, вони знайшли символічне значення. Наприклад, крилаті годинник символізують - "час летить". Тому, ви не повинні втратити можливість пісочний годинник купити в Україні на торжество.

Пісочні хронометри, можуть з легкістю стати чіпляє деталлю інтер'єру. Чи стануть відмінним тематичним подарунком для людей різних професій. Хороші, якісні годинник напевно будуть приємні людям розумової праці, на кшталт професорів, істориків, археологів і багатьох інших. Також, цей віп подарунок може підняти настрій програмістам, адже в операційній системі Windows, зайнятість системи позначається саме пісочного годинника.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Пісочні годинники