Лупи

Сортувати по:
Зараз переглядають

Ексклюзивні збільшувальні лупи: як вибирати і кому дарувати?
Красиві ексклюзивні речі, піднесені в якості подарунка друзями, колегами або рідними, порадують і чоловіка, і жінку. Але подвійно приємно отримувати подарунки, які не тільки відносяться до vip-категорії, а також мають практичну користь. Лупа збільшувальна з ручкою і постаментом з дорогих сортів дерева буде саме таким подарунком для людей, у яких робота або хобі пов'язані з вивченням дрібних деталей.
Кому буде приємно отримати в якості презенту лупу?
Незважаючи на наявність мікроскопів, комп'ютерів та іншої сучасної техніки, збільшувальне скло, винайдене більше 1000 років тому, до цього дня затребуване. Але тепер велика частина людей, які користуються цими інструментами - творчі натури і колекціонери.
Отримати такий віп подарунок, як лупа, буде приємно ювелірам, букіністам, філателістам, нумізматам і просто людям, що люблять коротати вечори за читанням паперових книг. Але також такому презенту зрадіють колекціонери предметів старовини, антикварних картин та ікон. Адже щоб розібрати напівстерті написи або встановити справжність предмета мистецтва, потрібно ретельно, під лупою, вивчити кожен міліметр поверхні раритету.
Людям, які працюють з документами, лінза в красивому обрамленні також може не раз знадобитися. Прочитати дрібний шрифт, вивчити підпис або розібрати нерозбірливий почерк набагато легше, коли під рукою є інструмент, що збільшує в 2-3 рази. Та й просто лежачи на витонченої підставці на столі, збільшувальне скло, як і інші підручні сувеніри, буде служити прикрасою і свідчити про високий статус свого власника.
Як вибрати ексклюзивну лупу для друга або начальника?
Всі витончені дорогі подарунки виконані з цінних порід дерева, а в якості прикраси на їх ручки нанесені візерунки або елементи з дорогоцінних металів. Ободок лінзи зроблений з нікелю - міцного металу, який не іржавіє і не піддається корозії навіть через десяток років. Але все ж, вибираючи збільшувальну лупу в якості презенту для важливої ​​людини, потрібно враховувати 3 таких критерії:
Збільшувальна можливість. Лінзи, які збільшують в 1,5-2 рази, підійдуть для читання і роботи з документами, а в 2,5-3 рази - для ювелірної справи;
Наявність підсвічування. Вироби з підсвічуванням будуть незамінним інструментом для людей, що виготовляють ювелірні вироби або працюють з дрібними механізмами;
Наявність постаменту. Лупи можуть зберігатися або у витонченому футлярі, або на спеціальній підставці, що виглядає красиво і дорого на робочому столі.
Щоб вибрати і купити витончену дорогу лупу родичу, начальнику або другу, не потрібно володіти особливими знаннями, адже такий презент легко підібрати, орієнтуючись тільки на опис і візуальний вигляд виробів. І отримавши в подарунок один з кращих в місті Київ інструментів, винуватець торжества напевно щиро зрадіє сюрпризу, який не тільки прикрасить письмовий стіл, але і буде корисним в роботі.

Чacті питaння пpo Лупи