ВИБІР ПОДАРУНКА ДЛЯ ШЕФА - ОСОБЛИВЕ МИСТЕЦТВО

Сортувати по:

Підбір презенту для людини, яка займає високу посаду, пов'язаний з певними труднощами:
- Ви вибираєте подарунок людині, яка може собі дозволити багато чого;
- Обраний презент повинен нести в собі певні емоції: для співробітників у подарунку важливо підкреслити свою повагу до боса, ​​цінність його ділових якостей і досягнень.
- Важливо не переступити «межу» в ділових відносинах: віп подарунки керівнику відображають повагу з боку колективу;
- До кожної події vip презент підбирається індивідуально. Подарунок директору відповідає енергетиці події, його важливості, масштабом, стилістиці. Якщо захід це дозволяє, подарунок підбирається під переваги і хобі тих людей, яким він адресований.

На ексклюзивні VIP подарунки можна нанести пам'ятний підпис на внутрішню сторону вироба або на спеціальний елемент презенту (дощечку, планку).
Дорогий подарунок начальнику підбирається за показниками:
- зовнішньої привабливості;
- практичності і функціональності;
- з урахуванням смаку і переваг керівника;
відповідно статусу (соціального, вікового, особистісного) адресата презенту.

ЯК ВИБРАТИ ЕЛІТНИЙ ПОДАРУНОК БОСУ?

Відшукати оригінальний подарунок найкраще в процесі вибору, полегшити який допоможе насичений і різноманітний асортимент інтернет-магазину Fama. Бутік елітних подарунків працює в Києві, з доставкою в різні міста України.
Ми надаємо можливість купити подарунок шефу різних брендів, стилів, виконання. У каталозі нашого бутіка ви знайдете:
- Елітні бізнес-подарунки: ручки і олівці в лімітованих серіях, офісні настільні набори, ексклюзивні степлери і точила, ножі для листів і візитниці від світових лідерів бізнес-виробів Montblanc, Parker, Davidoff, Waldmann, Waterman, S. T. Dupont, DUKE, Francesco Rubinato, Vanni, El Casco, Dalvey та інших іменитих виробників.
- Предмети мистецтва - авторські, ексклюзивні роботи, виконані вручну від талановитих дизайнерів: Катерини Гуртовенко, Олени Мюсіной, Зиновія Флінта, Людмили Зоріної, Ірини Кот, Дмитра Меуш, Олега Віліховского, Орисі Онищак, Світлани Стародубцевої.
- Колекційні книги, різної тематики, оформлення, стилістики.
- Інтелектуальні презенти: нарди і шахи ручної роботи від Arca Horn, Kadun, Nigri Scacchi, Шахи Карпова.
- Авторські листівки.
Для кожного виробу вказана ціна, що спрощує вибір. У розділі «Бренди» можна ознайомитись з додатковою інформацією про виробника, товар, матеріали і декор.

ВАШ ВИБІР ПОДАРУЄ ШЕФУ НЕЗАБУТНІ ЕМОЦІЇ

Елітні подарунки заворожують своїм виглядом: презенти складаються з дорогоцінних металів - золота, срібла, платини, хрому, міді, полірованої нержавіючої сталі, екзотичних порід дерева - венге, самшиту, горіха, світлого дуба, мореного дуба, макоре, дикої груші, махагона, африканського падука, карельської берези, рідкісних порід червоного дерева. Авторська різьблення, гравіювання, дивовижні поєднання кольорів і стилів, інкрустація дорогоцінними каменями - все це робить виріб індивідуальним, розкішним, креативним. Дизайнерські та авторські ідеї перенесуть Вас в епоху аристократичності, цінителів прекрасного і піднесеного..

 

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.