Подарунковий набір для віскі

Детальніше

Основні відомості

подарочный набор виски с бокаламиВіскі - напій, який з кожним роком набирає популярність в Україні. Але розкрити його смак не так вже й просто, необхідно використовувати спеціальні склянки та інші аксесуари. З іншого боку, в цьому є один істотний плюс. Якщо ви знаєте, що важливого людині подобається даний вид алкоголю, то можна придбати для нього набори для віскі. Це елітні подарунки, так як при їх виробництві використовуються якісні матеріали. Всі вироби виділяються строгим дизайном.

Чому вам слід вибрати подарунковий набір для віскі?

У нього обов'язково входять спеціальні келихи, які здатні передати всю особливість запаху напою. Експерти, котрі розуміються на даному алкоголі, обов'язково розкажуть вам, що пити зі звичайних склянок категорично не можна. Потрібно мати у себе вдома як мінімум "трійку". Так називають набір, що складається з трьох склянок для віскі. Вони часто мають нестандартну форму, на них наносяться спеціальні візерунки.

Крім того, потрібно дотримати певну температуру. Справжні гурмани ніколи не використовують лід. Все через те, що він псує смак, а також знижує градус. Краще відразу ж придбати набір з камінням. Це спеціальні аксесуари, які дозволяють швидко охолодити напій. Попередньо вони поміщаються в холодильник і зберігаються там до чергового вживання напою.

Чому вам слід робити покупки в магазині Fama Presents?

Тут ви зможете відшукати широкий вибір наборів. Компанія пропонує виключно оригінальні подарунки. На сайті магазина представлена ​​виключно продукція від перевірених виробників. Наприклад:

Wine Enthusiast

LSA INTERNATIONAL

Royal Buckingham

Eva Solo.

Крім того, можна відшукати варіанти від ювелірного дому Fama. Тут представлені ексклюзивні дорогі подарунки, яких немає у інших компаній. Попередньо можна перейти в картку товару, подивитися, що входить в той чи інший набір. Хочете здивувати дорогої людини? В такому випадку слід придивитися до варіантів в красивих скриньках. Вони мають преміальний дизайн, будуть здорово виглядатимуть на полиці.

Для того, щоб купити такий ВІП подарунок, не доведеться витрачати багато часу. До плюсів слід віднести наявність знижок і спеціальних пропозицій. Ви можете зробити покупку за вигідною вартості. Навряд чи у вас вийде відшукати аналогічні варіанти в інших магазинах Києва. Компанія відбирає тільки подарункові сувеніри від перевірених виробників. Ви абсолютно точно залишитеся задоволені своїм вибором. Не забудьте підготувати оригінальне привітання для моменту вручення подарунка.

Чacті питaння пpo Набори для віскі