Набори келихів на подарунок

Бренд ROSS LONDON Детальніше

Набори келихів — універсальний подарунок

бокали Будь-який напій смакує по-іншому, якщо пити його з красивого та вишуканого келиха. У багатьох країнах світу навіть воду щодня вживають обов’язково з гарного посуду. Це звичка, яка говорить про повагу до себе та свідомий вибір найкращого з доступного. Можна придбати елітні набори келихів на подарунок близькій людині, партнеру, керівнику. Це вдалий спосіб виявити повагу та справити гарне враження.

Які бувають набори келихів

Зазвичай набори келихів поділяють на різновиди залежно від напоїв, для яких вони призначені. Найпоширеніші такі варіанти:

  • для вина;

  • для пива;

  • для шампанського;

  • для лікеру;

  • для віскі тощо.

Якщо ви хочете купити келихи на день народження, варто вибирати ексклюзивні моделі, які приємно здивують іменинника. Це можуть бути, наприклад, келихи з гравіюванням, декором зі срібла, позолотою. Такі набори зазвичай мають урочисте паковання та презентабельний вигляд.

Особливості різних келихів

Набір келихів для вина преміум класу виготовляють із кришталю чи тонкого богемського скла. У комплекті може бути від двох до шести одиниць. Келихи елегантні, на високій ніжці, із широким дном. Моделі, призначені для білого вина, звужуються у верхній частині.

Набір келихів для шампанського стане чудовим подарунком для жінки, яка полюбляє ігристі напої. Фужери мають видовжену форму, завдяки чому бульбашки вільно піднімаються до верху. Це забезпечує повноту смаку шампанського.

Келихи для лікеру нагадують мініатюрні кришталеві чарочки на ніжках. Зазвичай вони вміщують одну порцію (50–80 мл). Можна такий набір келихів купити на подарунок заможній людині, яка віддає перевагу міцним солодким напоям.

Подарунковий набір келихів для пива може бути прикрашений оригінальним гравіюванням. Такі кухлі зазвичай широкі та масивні. Вони якнайкраще відтворюють атмосферу справжнього паба десь у Баварії.

Келихи для мартіні мають трикутну форму й тонку ніжку, яка може бути позолочена чи декорована камінням або намистинами. Такі набори часто дарують молодим жінкам, які полюбляють збиратися з подругами та влаштовувати оригінальні дівич-вечори.

Келихи для віскі мають нестандартну форму й особливі візерунки, завдяки чому зберігається унікальний аромат напою. Перед використанням їх рекомендують охолоджувати. У комплекті з келихами для віскі часто пропонується графин. У наборі також бувають спеціальні кубики для охолодження напоїв, які допомагають зберегти його автентичний смак і міцність.

В Україні можна придбати ексклюзивні келихи в інтернет-магазині Fama. У каталозі є різноманітні комплекти з якісного кришталю лімітованого випуску та брендовані набори. Асортимент не буденний, здебільшого це варіанти преміум сегмента. Тут ви точно знайдете набір, яким вийде приємно здивувати та потішити.

Чacті питaння пpo Набори келихів