Всесвітня історія

Сортувати по:
Детальніше

Книга в подарок Ексклюзивні книги з всесвітньої історії - це статусні і престижні подарункові сувеніри, підкреслюють вишуканий смак дарувальника. При їх виготовленні використовуються дорогі матеріали і унікальні технології обробки. Оправи та обкладинки виконуються з високоякісної тиснення шкіри із застосуванням металів і золотої фольги. Кожна книга випускається дуже обмеженим тиражем, що робить її солідним і раритетним подарунком ВІП рівня.
Книга в подарок Всесвітня історія - на сторінках ексклюзивних книг

Перед читачем розгортається широка панорама історичних подій за тисячоліття існування людства. Європа, Україна, Стародавній Схід, великі відкриття, війни XX століття - ви можете підібрати будь-яку цікаву для себе тему. Любителям історії, бібліофілам і поціновувачам прекрасного доступний вибір статусних подарункових видань різноманітних напрямків:
• Історичні джерела та дослідження
• Енциклопедії, словники, фотоальбоми
• Мемуари, спогади
• Збірники висловлювань та афоризмів
• репринтне видання
В каталозі - збірники висловлювань знаменитих історичних особистостей, полководців, державних діячів, мислителів. Солідним подарунком стане перевидання дуже рідкісного і напівзабутого дослідження з вітчизняної історії, недоступного сьогодні переважній більшості любителів цієї науки.

Купуйте кращі раритетні книг

Ви можете купити в Києві як класичні книги, що містять джерело багатовікової мудрості, так і репринт раритетних досліджень позаминулого століття. Розкішні сувенірні видання прикрасять самий елегантний інтер'єр, стануть справжньою родзинкою ретельно підібраною колекції.
Історичні книги гармонійно доповнять обстановку кабінету любителя військової або мисливської тематики. Вони складуть ідеальне поєднання зі старовинними предметами, що зберігаються на стінах зброєю і трофеями.
Розкішні фоліанти в вишуканих палітурках - це чудові дорогі подарунки, які будуть гідно оцінені великим бізнесменом, керівником, політиком, державним діячем, колекціонером, будь-яким освіченим і інтелігентною людиною.

Чacті питaння пpo Всесвітня історія