ПОДАРУНКИ ДЛЯ НАЧАЛЬНИЦІ

Функціональний набір винних аксесуарів Детальніше

Купити подарунок начальниці не просто. Людина, яка займає високі посади може багато чого собі дозволити, і здивувати ЇЇ не просто.
Під час вибору варто звертати увагу на:
- зовнішню привабливість;
- практичність і функціональність;
- враховувати смаки і переваги начальниці;
- підбирати презент відповідно до соціального, особистісного статуса боса.

Подарунок керівниці повинен відповідати її смакам, модним тенденціям, бути елітним та унікальним. Щоб ділова і корпоративна етика були дотримані, варто звернути увагу на презенти, які знайдуть місце в кабінеті начальниці, прикрасять її робочий стіл. Унікальним, ексклюзивним, дизайнерським або авторським подарунком Ви висловите начальниці свою повагу, підкреслите її гідності і досягнення, ділові якості і успіх.

ЯК ОБРАТИ ДОСТОЙНИЙ ПОДАРУНОК НАЧАЛЬНИЦІ?

Вибираючи подарунок жінці-керівнику, потрібно пам'ятати про деякі особливості, властивих психології жіночої статі. Подарунок для представників прекрасної половини людства повинен бути:
- витонченим і красивим, що є головним критерієм вдалого вибору;
- елегантним і своєрідним;
- мати доповнення, продумані деталі, щоб подарунок мав завершену композицію;
- мати певний стиль або гармонійний синтез стилів, форм, манер і матеріалів;
-привертати увагу кольором, делікатною грою відтінків, дивовижними колірними контрастами;

Але головне, щоб подарунок ніс в собі позитивні емоції, відповідав святковій події і діловим відносинам між начальницею і підлеглими.
Кращі ідеї для прийнятного презенту з'являються в процесі розгляду альтернатив. У цьому питанні багатий, насичений, різноманітний асортимент елітних подарунків в інтернет-магазині FAMA допоможе підібрати найвишуканіші і презентабельні подарунки для начальниці. Простий і зрозумілий каталог наповнений виробами від брендів світового рівня, постійно оновлюється модними і актуальними новинками. упуючи презент в Києві, Ви отримуєте доставку в найоптимальніші терміни по всій країні.

ЩО МОЖНА ПІДНЕСТИ НАЧАЛЬНИЦІ?

Позитивні емоції, офіційність, практичність, презентабельність і харизму можна знайти на FAMA серед:
- Ексклюзивних, лімітованих, дизайнерських ліній предметів для офісу від Dalvey, Davidoff, Duke, El Casco, Francesco Rubinato, Parker, S. T. Dupont, Vanni, Waldmann, Waterman. У олівцях, ручках, степлерах, точилах Ви подаєте керівнику визнання її успіху, важливості, високого соціального статусу. Такий аксесуар стане вишуканим доповненням інтер'єру кабінету, експресивною прикрасою робочого столу.
- Предметів інтер'єру. Щоб не переступити умовну «межу» в ділових відносинах, професійну етику, варто звернути увагу на предмети для офісу від Arca Horn, Ciulli, Dalvey, Philippi, Wine Enthusiast.
- Колекційна книга безсумнівно прикрасить будь-яке свято. Світові бестселери різних тематик, рідкісні роботи талановитих авторів виконані в шкіряних оправах, з дизайнерськими тисненнями на дорогому, преміальному папері.
- Старовинні карти древніх моделей найкращим чином збагатять інтер'єр кабінету начальниці, переповнять його атмосферою особливості. На картах відображаються перші «види» земної кулі, що несе в собі всі переваги епохи Великих відкриттів, дух старовини і височини.
- Актуальні аксесуари від Artisans Centre, Cire Trudon, Ecotest, Emil Kraus, Galician Glass, Hand Made Tkach, Kadun, Pasotti, Royal Limoges, Vizuri, Von Lilienfeld, Wunder
Для Vip подарунка важливо підібрати відповідну упаковку - ще один критерій уваги до винуватця торжества..
Ціна кожного варіанта елітного презенту представлена ​​на сторінках інтернет-каталогу FAMA.

Чacті питaння пpo Подарунки жінці-керівнику