Хрестики

Eva Solo декантер для охолодження вина Детальніше

Дорогий подарунок хрест для шановних клієнтів

Крестик в подарокХрест вважається особливим талісманом, який носять на тілі, ставлять на робочому столі, розміщують на покуті. В інтернет-магазині fama.ua представлені підвіски-хрестики, фарфоровий хрест на підставці і інші підручні сувеніри, які стануть відмінним презентом для шановних людей.

Статусність презенту

Крестик в подарокВіп подарунок підкреслює статус людини, його значимість і положення в суспільстві. Продукція fama націлена на особливу аудиторію людей. Якщо не знаєте, що подарувати своєму босові, у якого все є, заходьте в наш інтернет-магазин з представництвом в Києві. Тут можна купити натільні хрестики зі срібла, золота, чорного родію, оброблених нержавіючих матеріалів, призначені для чоловіків і жінок. Чудовим доповненням підстави є смарагди, діаманти, шпінель, топаз, корунд сапфір, інші дорогоцінні камені, шкіра ската з насиченим синім кольором і інші матеріали.

Презент для начальника

Ексклюзивні натільні хрестики відносяться до розряду дорогих подарунків, яким приписується чудодійна сила. Їх вважають надійним талісманом, який оберігає, дарує надію, вказує вірний шлях. Людей з хрестиком на тілі обходять стороною невдачі, провали, аварії. Для публчних людей цей аксесуар повинен бути особливим, не схожим на інші. Якщо ваш начальник не носить підвіски, йому можна подарувати статуетку з порцеляни в вигляді хреста. Незалежно від виховання і глибини віри, людина дбайливо ставиться до релігійних аксесуарів. Фарфоровому хресту знайдеться чільне місце.

Майстерність виробників

Продукція інтернет-магазину виконується українськими майстрами, надходить від іноземних виробників. Вироби виконуються в одному екземплярі або в невеликій кількості. Тому такого хрестика, який ви купили для свого боса, не буде більше ні в кого. Крім того, можна замовити хрестик, подібний запропонованому в каталозі, з інших матеріалів, вкраплень дорогоцінних каменів. Завдяки вишуканості і гармонійності ліній, ефектним доповненням, хрестики мають неземну красу.

Чacті питaння пpo Хрестики