Каблучки на подарунок

Pasotti ложка для взуття «Golden Lion» Детальніше

Каблучки — чудовий подарунок для стильних та успішних

кольцоКаблучки на пальцях здавна були символом достатку, влади й могутності. Їх носили лише вельможі та люди, наближені до верхівки суспільства. Золоті каблучки полюбляли не лише панянки. Різноманітні персні з коштовним камінням часто можна було побачити в монархів та впливових осіб чоловічої статі. Сьогодні каблучки також носять як жінки, так і чоловіки. 

Сучасні виробники далеко просунулися у виробництві ювелірних виробів. Деякі каблучки нагадують справжній витвір мистецтва, вони сподобаються людям, що цінують розкіш та помпезність. Крім того, є лаконічні моделі в стилі мінімалізму. Така каблучка підходить на подарунок шефу чоловікові. Це чудовий спосіб виявити повагу до людини чи висловити своє захоплення.

Які бувають каблучки

Каблучка на подарунок має підходити власнику. Якщо людина любить яскравий стиль одягу, не боїться виділятися серед натовпу та полюбляє екстравагантні речі, то і прикраси оцінить ексклюзивні та неординарні. А любителям класичних кольорів та стриманих образів краще дарувати елегантні каблучки без декору. Асортимент дуже широкий: об’ємні, мініатюрні, з коштовним камінням і без нього — можна знайти оптимальний варіант на будь-який смак.

Каблучки бувають таких різновидів:

  • Солітер — з одним коштовним каменем в оправі в центрі. Такий варіант найчастіше вибирають для заручин.

  • Обручка — у класичному варіанті це тонка чи широка каблучка з дорогоцінного металу. Проте сучасні моделі можуть бути декоровані коштовним камінням та вставками з емалі чи металу іншого кольору.

  • Доріжка — інкрустована діамантами чи іншим коштовним камінням по периметру.

  • Коктейльна — з декором у центрі. Це можуть бути фантазійні квіти, астрономічні елементи, тварини, декор у східному стилі. Такі каблучки привертають увагу, найкраще підходять для вечірніх світських заходів.

  • Перстень — з великим дорогоцінним каменем в оправі.

  • Фалангова — каблучка, яку надівають на першу чи другу фалангу. Може бути тонкою чи охоплювати майже весь палець.

  • Печатка — з пласкою поверхнею. Така модель ідеально підійде на подарунок шефу чоловікові. У Середньовіччі за допомогою таких печаток ставили сімейний герб на аркушах або власні ініціали.

Каблучка — це найкращий варіант подарунка на день народження коханій людині.

Де придбати стильні каблучки

В Україні великий вибір цікавих каблучок представлений в інтернет-магазині Fama. Тут зібрані оригінальні подарунки на будь-який смак. В асортименті чоловічі та жіночі кільця з діамантами, срібні каблучки з фіанітами, елітні набори від відомих ювелірних брендів. Купити прикраси може будь-хто, адже доставка можлива по всій Україні. Побачити оригінальні подарунки наживо можна в Києві, у шоурумі компанії.

Чacті питaння пpo Каблучки