Книги про спорт на подарунок

. Детальніше

Книги про спорт: яку вибрати на подарунок?

Книги про спортСпортивні ігри — одна з найстаріших галузей індустрії розваг. Сьогодні ними захоплюються сотні мільйонів людей. Складно знайти тих, хто б не чув про видатних боксерів або про успішні футбольні клуби. Тому, якщо ви шукаєте подарунок шефу на день народження, обов’язково розгляньте книги про спорт. 

Енциклопедії

Містять докладну інформацію про конкретну гру — футбол, баскетбол, шахи тощо. Розповідають історію цього виду спорту від виникнення і до сьогоднішнього дня. Дуже часто містять яскраві ілюстрації та фотографії, які будуть цікавими для справжніх фанатів. 

Енциклопедія буде чудовим презентом на день народження як для дорослого, так і для дитини. Її можна подарувати малюку, який тільки знайомиться зі спортом і хоче дізнатися про нього якомога більше. Якщо ви шукаєте оригінальні подарунки, то варто придивитися до спеціальних видань. Такі книги мають шкіряні обкладинки, інкрустовані коштовними матеріалами. У них часто використовуються авторські малюнки чи гравюри, створені відомими митцями. 

Видатні спортсмени

Звичайно, у цій галузі на перший план виходить індивідуальність. Тому великий попит мають книги про видатних особистостей. В українському спорті це футболісти, боксери й олімпійські атлети, як-то:

  • Віталій Кличко;

  • Сергій Ребров;

  • Андрій Шевченко;

  • Лілія Подкопаєва. 

Вам також доступна Книга рекордів України спорт і видатні імена в якій ідуть пліч-о-пліч. Це буде оригінальний подарунок шефу на день народження, якщо він захоплюється досягненнями відомих людей. 

Якщо вас цікавлять книги про видатних особистостей світового масштабу, радимо звернути увагу на біографії Майка Тайсона, Ліонеля Мессі, Жозе Моурінью, Майкла Джордана тощо. Чимало авторів писали про історії їхнього успіху, особисте життя, таємниці тощо. 

Хронології

Ви також можете придбати книги про спорт українською, що описують конкретні події. Це можуть бути місцеві, світові чи континентальні чемпіонати, Олімпійські ігри та інші змагання. Зазвичай вони містять багато інформації про окремі матчі чи поєдинки. Їх варто купити для професійних атлетів, які зможуть вивчати хронологію подій і робити висновки, які позитивно вплинуть на їхню кар’єру в майбутньому. 

Проте такі оригінальні подарунки сподобаються і фанатам. Для них це буде привід згадати минуле — неповторну атмосферу на трибунах і відчуття гордості за улюблених спортсменів. В Україні вам доступні сучасні й історичні видання. Серед останніх найбільш цінні ті, що присвячені відомим подіям, які залишили свій слід на сторінках підручників. Наприклад, це можуть бути перші футбольні матчі XIX сторіччя, Олімпійські ігри 1932 та 1936 років і багато інших змагань.

Чacті питaння пpo Спорт