Цукерниці на подарунок

Ви вибрали: 4 товарів

Вишукані цукерниці у подарунок: як визначитися з вибором

Серебряная конфетница ручной работы "Parrot" Психологи стверджують, що корисно і практично життєво необхідно оточувати себе красивими, вишуканими речами. При погляді на них наше життя не здається порожнім, а підсвідомість незримо розвиває в нас бажання жити в розкоші та прагнути успіху.

Різноманітність виробів у подарунок

Допомогти оточити себе чи близьких приємними речами зможе наш сайт, якщо перейти до розділу посуд на подарунок. Тут ми зібрали найбільш цікаві аксесуари та елементи столових приладів. Ви можете придбати як комплект посуду для чайних посиденьок, кава-брейків або ланчу, так і окремі елементи: цукерниці, ікорниці або антикварний порцеляновий посуд. Наша ціна на ці вироби найнижча в Україні.

Вишукані цукерниці на подарунок

Кожну з цукерниць, представлених на нашому сайті Fama.ua, можна назвати справжнім витвором мистецтва. Виготовлені вручну вмілими майстрами, вони наче перенесені до нас із казкового чарівного світу і готові розповісти кожна свою історію.

Цукерниця у вигляді лебедя – тендітне і вишукане нагадування кожному з нас про світлий і чистий час нашої юності, сповнену далеких устремлінь та безмежних польотів мрії. При погляді на неї в душі запалюється теплий вогник надії. Таку цукерницю можна купити в подарунок подрузі, мамі або колезі по роботі. Не погано було б мати цю позитивну річ і вдома.

Срібна цукерниця «Parrot» - стримана, але витончена, навіює спокій і бажання обміркувати те, що відбувається. Така модель стане чудовим подарунком солідному діловому чоловікові, бізнес-леді або подругі, що подає великі надії в плані філософської думки.

Те саме можна сказати і про цукерницю «Squirrel». Виріб з дорогого кришталю, прикрашений срібною статуеткою білки, символізує непохитне бажання рухатися вперед, долати будь-які перешкоди і завжди бути на висоті. Такий виріб відмінно підійде юній леді, яка вміє цінувати життя і прагне успіху.

Порцелянова цукерниця «Адам і Єва» - уособлення витоків, що почала початків. У ній і мудрість віків, і віра у творця, і відповідальність за життя майбутніх поколінь. Такий подарунок буде оцінений дорослою досвідченою та мудрою жінкою. Також такі цукерниці можна купити для камінної полиці в приміщенні, оформленому в стилях: ампір, барокко або класичний.

Купити елітний подарунок у вигляді цукерниці «Abstraction» можна для повної життєвої енергії людини. Яскравий та позитивний дизайн – запорука гарного настрою день у день.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Цукерниці