Карафе

Детальніше

Карафе в подарокВибираючи дорогі подарунки, кожен хоче відзначитися, зробивши таке підношення, яке здивує, запам'ятається надовго. Одним з подібних презентів стане Карафе. Спочатку так іменувалися посудини для вина, призначені для аерації напою. Сьогодні стильний аксесуар отримав більш різноманітне застосування.
Підбираючи віп подарунок, придивіться до асортименту інтернет-магазину Fama. На сайті легко підібрати сувенірну продукцію на будь-який смак, скористатися вигідними пропозиціями.

Карафе - практичний презент або стильний аксесуар


Карафе в подарокСомельє підтвердять, що пити вино з тільки що відкоркованої пляшки несмачно. Щоб напій розкрив свій букет, позбувся надлишків танинів, наситився киснем, його необхідно зберігати відкоркованим не менше 10 годин. Прискорити процес дозволяє спеціальна ємність - carafe.
Вино в прозорому графині цікавої форми стає прикрасою столу. Однак алкоголь переливають з пляшки не тільки заради естетики:
Молоде вино розлучається з танинами, стикаючись з повітрям.
Зріле - знімається з осаду, очищається від винного каменю.
Сучасні подарункові сувеніри представляють собою ємкості, які використовуються не тільки для алкоголю. Наявність ізолюючого чохла забезпечує посуді характеристики термоса. Виготовлені з жароміцного скла штофи, чудово витримують високі температури.
Ексклюзивні форми, різноманітність кольорів дозволяє використовувати їх як елемент декору. Така ємність допоможе заварити чай, забезпечити високу температуру кави. У спеку в ній зручно зберігати прохолодні напої. Тим більше що carafe має щільну металеву кришку, відмінно розміщується на дверцятах холодильника.

Чому ми

Переглядаючи інформацію, де купити віп подарунок в Києві, зверніть увагу на магазин Фама. В його асортименті зібрані найцікавіші варіанти презентів, що дозволяють перетворити невелике торжество на знаменну подію.
Забрати замовлення можна в будь-якому місті України чи особисто відвідати шоу-рум. Оперативна обробка заявок, кваліфікована підтримка стане додатковим плюсом співпраці.
 

Чacті питaння пpo Карафе