Трості з рогу

Сортувати по:
Зараз переглядають

Трость из рога в подарокАксесуари для стильних впевнених в собі людей - це тростини з рогу, що додають солідності власникам. Завдяки голлівудським фільмам такий атрибут став частиною образу забезпеченої людини. З кіно прийшов варіант тростини зі стилетом і мечем. Навряд чи володар буде використовувати секретну зброю за прямим призначенням, але значимості й самоповаги воно точно додасть. Можна продемонструвати ексклюзивні тростини зі своєї колекції друзям, не сумніваючись в їх художній цінності. Ручки виконуються в формі тварин, птахів, черепів, абстрактних композицій.
Трость из рога в подарокБезмежна фантазія майстрів не допустить повторення дизайну в іншому екземплярі. Художники придумують елегантні моделі з рогу як подарункові сувеніри, прикрашені дорогим покриттям. Їх приємно піднести в знак поваги близькій людині. Оцінить такий статусний віп подарунок керівник, який приймає вітання з нагоди ювілею. Елегантну ручку слід підібрати відповідно до характеру людини і обіграти її незвичайну форму у вітальній промові.
Прогулюючись з елегантною тростиною з рогу по Києву або іншому місту, можна бути впевненим, що навряд чи назустріч вийде людина з точно такою ж. Елітні дорогі подарунки сповнені індивідуальною красою і особливою цінністю.

Виріб з рогу не тільки дає точку опори, а ще:
- є справжнім шедевром мистецтва;
- демонструє рукоятки і набалдашники, виготовлені кращими майстрами;
- показує цінність матеріалів, гармонійно підібраних і тонко оброблених за ексклюзивною технологією.
Розробка моделі вимагає неабиякого таланту, а прцес виготовлення технічно складний. При цьому тростину повинна бути міцною і безпечною. Палиця з рогу не є унітарним предметом мистецтва, це цілком функціональна річ.
Для того, щоб купити не лише гарну, а й придатну для неспішних прогулянок тростину, слід мати уявлення про фізичні параметри обдаровуваного. Необхідно підбирати аксесуар під зріст і вагу, щоб людина не відчувала дискомфорту при ходьбі. Надійний супутник буде поруч багато років, нагадуючи про повагу, любов і турботу дарувальника.