Оптичні прилади

Сортувати по:

Труба в подарок Коли необхідно підібрати віп подарунок в Києві для забезпеченої людини, багато губляться в розмаїтті сувенірної продукції. Хочеться, щоб презент не було надіслано в дальній ящик шафи відразу після торжества. Купуючи вінтажні оптичні прилади, ви зробите ближче світ для об'єкта своєї уваги.
Не важливо, чи є одержувач захопленим мисливцем, завзятим мандрівником або простим обивателем. Раритетна підзорна труба дозволить дізнатися більше про знайоме місце, розглянути деталі там, де телескопом скористатися незручно, а бінокль не забезпечує необхідної деталізації. Ексклюзивні пристрої, представлені в інтернет-магазині Fama, дозволять відчути себе в ролі першовідкривача або ж доповнити інтер'єр унікальним декором.

Особливості вибору вінтажной оптики

Перші зорові труби з'явилися за часів Галілео Галілея. Незважаючи на те, що з тих пір наука зробила гігантський крок вперед, класична конструкція оптичних приладів не зазнала серйозних змін. Це логічно, оскільки завданням класики є можливість доторкнутися до минулого, а не здивувати користувача новинками прогресу.
Подібні пристосування дозволяють відчути себе на місці Колумба або Магеллана. Подарункові сувеніри представлені двома варіантами:
«Sailor look» від Sea Club - розкішна підзорна труба, в оформленні якої поєднується латунь з дорогим деревом дулям. Оптичний прилад упакований в стильний футляр.
Dollond London - модель, виготовлена ​​в 1920 році, англійським виробником «Dollond and Company». Представлена ​​оптика виготовлена ​​компанією, яка постачала прилади Королівському двору. Пристрій складається з 4 частин, на його корпус нанесена гравірування з емблемою виробника. Напис, зроблений на виробі, свідчить про його морському призначення.
Приймаючи рішення купити дорогі подарунки, варто врахувати, що раритетна підзорна труба стане не тільки розкішним аксесуаром для винуватця торжества. З її допомогою легко підкреслити тонкий смак, високий статус одержувача.

Чacті питaння пpo Оптичні прилади