Раритетні Касові Апарати

Сортувати по:

Раритетні касові апарати – чудовий варіант для дорогого подарунку.

 Антикварная касса National, начало ХХ века Коли дивишся на предмети старовини, мимоволі дивуєшся широті розмаху, яку вкладали виробники у свої винаходи. Один такий предмет готовий розповісти про цілу епоху, її моду, погляди і цінності.

Заходячи до магазину побутової техніки чи салону комп'ютерних технологій, ми навіть не замислюємося про те, як всі ці предмети з'явилися? Який шлях вони пройшли до того моменту, як потрапили на прилавок сьогодні?

Багато речей, якими ми користуємося зараз, мали свої прототипи в давнину. Сучасні комп'ютери – це раритетні друкарські машинки, сучасні телевізори беруть свій початок від портативних відеопроекторів, а обов'язкові сьогодні касові апарати в Україні мають свого однойменного далекого родича.

З тих далеких часів усе змінилося кардинально. Прогрес зробив крок на тисячу кроків уперед, з'явилася електрика, з'явився вбудований інтелект, людство підкорило космічний простір і ті речі, які мали величезну цінність за старих часів, сьогодні теж дорого коштують, але тільки ціна висока вже не через їхню важливість, а через рідкості екземплярів.

 

Де купити гідний подарунок?

Одним із таких предметів є антикварні касові апарати, винайдені наприкінці 19-го століття, функції яких є актуальними й сьогодні.

Необхідністю винаходу такого пристрою стала людська суть. Нечесність продавців одного із закладів змусила його власника Джеймса Рітті замислитися над тим, як контролювати потік коштів, які приносять відвідувачі до закладу. Старовинна каса, купити яку сьогодні можна в будь-якому спеціалізованому магазині, була виготовлена ​​за типом корабельного тахометра, що відраховує вузли під кілем.

Згодом прилад трансформувався, і став схожим на суматор, який останнім дійшов до нас як механічна лічильна машина. Загалом у світі збереглося лише кілька одиниць таких предметів, як раритетні касові апарати. І деякі з них ми готові запропонувати вам як варіант на подарунок для важливої ​​людини, або ж для створення особливого інтер'єру в офісі, готелі, брендовому торговому салоні або домашній колекції.

Сьогодні в Україні є кілька інтернет-магазинів, де можна купити старовинні касові апарати. Один з них – наш магазин Fama.ua, де можна знайти безліч гідної продукції для подарунків та прикраси інтер'єру. Купити дорогий подарунок у нас, це означає наповнити своє життя променями іншого сонця, спогадами про минуле, предметами, що дійшли до нас з іншої реальності.

 

Зараз переглядають
Чacті питaння пpo Раритетні касові апарати