Аксесуари для куріння

Вічні олівці від Pininfarina Детальніше

Аксесуари для куріння на подарунок

З аксесуарів для куріння стартує процес підбору доречного і актуального подарунка палящій людині. Адже в таких вишуканих дрібницях виражається додаткове підтвердження статусу в суспільстві, стилю життя і уособлення смаку. Для ділового та бізнесового середовища аксесуари для куріння створюють імідж і репутацію, впливають на перше враження і сприйняття з боку бізнес партнерів і колег. У різноманітному виконанні, стилістиці і дизайні ці предмети стають не тільки красивим, але і практичним, фешенебельним предметом.
У Києві всі найактуальніші приладдя для куріння можна купити не виходячи з дому, скориставшись послугою інтернет-магазину Fama-presents.

Стиль і імідж

Аксесуари для куріння продовжують утримувати лідерські позиції в рейтингу подарунків для амбітних, цілеспрямованих , стильних чоловіків. В Україні вони вважаються одними з самих практичних і незамінних презентів кращим людям. Цей рівень підтримується виробниками, які привертають увагу широким вибором варіантів декору цих предметів, поєднуючи їх корисність і функціональність з іміджевими елементами, в яких виражаються індивідуальні якості і риси характеру потенційного власника. Це ті деталі, з яких формується образ ділового, стильного, успішного і статусного чоловіка. Особливу роль вони виконують у неформальних комунікаційних ситуаціях, представляючи свого володаря як серйозного, надійного, акуратного і успішного бізнесмена, який приділяє увагу деталям і знає ціну своїм досягненням.

Асортимент і функціональність


куріння в його не масовий вираженності знаходить особливу естетичну межу, коли сам процес куріння обростає безліччю атрибутів і перетворюється в своєрідну культуру, з чіткими правилами, вимогами і інструментарієм. Тому, перерахувати весь асортимент пропозицій предметів для куріння складно, хоча можна визначитися з головними складовими цього процесу.
1. Тампер. Слово добре відоме любителям курильних трубок. Він покликаний набивати і чистити трубку, приминати тютюн в процесі куріння. Виготовляється переважно з дерева, акрилу або металу.
2. Попільничка. Цей предмет отримав справжнє визнання лише в другій половині 19 століття, адже до цього ніхто не відчував дискомфорт від витрушування попелу куди попало. Попільничка стала частиною ритуалу куріння, знайшла виразну форму, дорогий склад, якісну обробку.
3. Запальничка. Звична всім запальничка з'явилася на початку 20 століття, отримавши знайому зовнішність і первинні функції. Своєю появою вона зобов'язана австрійському хіміку Карлу Ауера, який зробив сплав заліза і церію - складових для створення кременів. До того ж, на зміну трубці активно інтегрувалися в суспільство сигарети.
4. Фільтри. Вважається, що куріння трубок з фільтром менш шкідливо для здоров'я. У різних країнах ставлення до куріння трубок з фільтрами різний, але, тим не менш, цей аксесуар став функціональним доповненням і якісної модифікацією трубок.
5. Аксесуари: гільйотини для сигар, футляри та сітки. Всі ці деталі роблять зберігання сигар і трубок зручним і надійним, догляд - простим і якісним, використання - естетичним і вишуканим.
Купити якісний, елітний, ексклюзивний курильний аксесуар легко і зручно . За допомогою запропонованого інтернет-каталогу, Ви отримуєте можливість ознайомиться з характеристикою виробів, додатковою інформацією про виробника та матеріали, ціною і можете зробити попереднє замовлення.

Чacті питaння пpo Аксесуари для куріння