Міні-бари на Подарунок

Параметри

Ви вибрали: 46 товарів

Бренд ROSS LONDON Детальніше

Бари для зберігання та ефектного подавання алкогольних напоїв

міні бари Провести кілька хвилин, не поспішаючи з вибором алкогольного напою, — вагома частина культури його споживання. Справжнім поціновувачам не все одно, де зберігатимуться їхні пляшки — колекційні, подаровані, куплені з нагоди свята чи просто так. Ідеальне рішення — використання спеціального бару. Він дає можливість зберігати елітний алкоголь у найбільш сприятливих умовах: у темному прохолодному місці, а часто ще й у горизонтальному положенні.

Популярні різновиди

Поняття «домашній бар» настільки широке, що охоплює не тільки такі популярні рішення, як глобус бар або невеликі міні-бари з дерева, а й більш екзотичні. Нижче наведено декілька прикладів нестандартних виробів, що здатні стати справжньою родзинкою інтер’єру кімнати.

Бари-органайзери мають настінне кріплення, а розташувати в них пляшки можна в один ряд. Знизу передбачено кріплення для келихів. Якщо це диспенсер-підставка для алкоголю, то він розрахований на одну чи дві пляшки, що повернуті на 180 градусів. Завдяки цьому можна ефектно й точно дозувати порції улюбленого напою просто в келих або склянку.

Бочка-бар — цікавий інтер’єрний гаджет з підтримкою сучасних комунікацій, що здатні перетворити його на музичну колонку з керуванням зі смартфона. Під час відтворення мелодій може опціонально використовуватися світловий супровід. А ось бар на колесах дуже зручний і мобільний, легко переміщується в межах кімнати чи навіть усього будинку.

Як вибрати ідеальний бар

Якщо ви обираєте міні-бари чи диспенсер для подавання напоїв, прагнете зробити гарний подарунок на день народження, з нагоди іншої важливої дати або придбати річ для власного користування, зверніть увагу на деякі моменти:
 

  • яким матеріалам ви або майбутній власник віддаєте перевагу;

  • чи пасує дизайн виробу до оформлення вітальні чи робочого кабінету;

  • чи достатньо в кімнаті місця для розташування нового предмета;

  • на скільки пляшок має бути розрахована конкретна модель;

  • чи підтримує вибраний екземпляр функцію охолодження напоїв;

  • як обмежується доступ третіх осіб до пляшок;

  • які додаткові функціональні можливості має бар;

  • чи є прагнення отримати або подарувати дійсно цікаву, нестандартну річ. 

Де придбати

Купити міні бар для алкогольних напоїв можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір моделей преміальної якості — у нас ви точно знайдете ідеальний бар на подарунок навіть для особи, що має високий статус у суспільстві та цінує ексклюзивні речі. Це єдине місце в Україні, де можна купити таку кількість вишуканих подарунків, здатних приємно вразити. Завітайте до нашого шоуруму чи зробіть замовлення онлайн, і ми відправимо його найближчим часом зручним для вас способом.

Чacті питaння пpo Бари