Глобус для вина на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 14 товарів

Детальніше

Глобуси — стильний подарунок для затятих мандрівників

глобус Якщо ви хочете приємно здивувати людину оригінальним подарунком, зверніть увагу на міні бар у вигляді глобуса. Це стильна та практична річ, яка стане окрасою робочого кабінету чи домашньої вітальні. Глобуси мають вишуканий та урочистий вигляд, можуть бути пересувними, що поліпшує їхні функціональні характеристики. Усередині є достатньо місця для зберігання колекційного алкоголю, келихів, штопора та інших аксесуарів. Можна глобус бар купити як подарунок на день народження людині, що любить подорожувати світом та цінує оригінальні предмети інтер’єру.

Особливості глобусів-барів

Глобуси виготовляють із натурального дерева різних порід та якісного пап’є-маше, прикрашеного розписом. Вироби мають одну чи дві дуги. Діаметр кулі може бути різним, залежно від місткості виробу. Зазвичай всередині такого бару є спеціальні отвори для зручного зберігання пляшок і келихів різного формату. Куля з внутрішньої сторони може бути декорована сузір’ями чи іншими оригінальними зображеннями. Вважається, що найкращі глобуси-бари виготовляють італійські майстри. Вони з великим ентузіазмом підходять до створення кожної моделі. Тому вироби італійських брендів завжди мають неповторний шарм і магнетизм.

Різновиди глобусів-барів

Міні-бар глобус може бути кольоровим або виконаним переважно в коричневих тонах, у дусі старовинних карт. На сфері зазвичай позначені материки, але можуть бути варіанти з назвами країн, креативними малюнками та іншою інформацією. Декоративний розпис і колірну гаму можна вибрати на свій смак.

Виділяють такі різновиди барів у вигляді глобуса:

  • Підлогові — масивні моделі, як правило, розраховані на велику кількість пляшок на підставці чи фігурних ніжках. Можуть мати колеса для зручного переміщення кімнатою. Хоча такі глобуси доволі громіздкі, але вони мають ефектний і презентабельний вигляд.

  • Настільні — малогабаритні бари для 1–2 пляшок, які не займають багато місця на стільниці.

Найпопулярніші бари в Україні мають діаметр 40–42 см. А якщо потрібен глобус на подарунок, то можна вибрати й більші моделі, на 50 або 60 см. Такі бари часто презентують бізнес-партнерам, заможним друзям, підприємцям, близьким знайомим, які займають високі посади. Глобус для вина стане чудовим подарунком для успішної бізнес-леді. А ще його оцінять любителі мандрівок і пригод.

В інтернет-магазині Fama можна купити не тільки глобус бар. В асортименті декоративні статуетки, декор і різні аксесуари із земною кулею. У каталозі ви також знайдете ексклюзивний набір для віскі з декантером у формі глобуса та гравіюванням із картою світу. Такий презент точно запам’ятається та буде корисним.

Чacті питaння пpo Глобуси