Антикварний посуд на подарунок

Детальніше

Антикварний посуд — гарний смак ніколи не виходить із моди

посуд Антикварний посуд — це унікальні вироби, які були виготовлені найкращими майстрами світу щонайменше 50 років тому. Зазвичай це вишукані сервізи, які стануть окрасою будь-якої домашньої колекції. А ще це вигідна грошова інвестиція, адже антикваріат з роками стає все більш цінним. Старовинний порцеляновий посуд буде чудовим подарунком на день народження для жінки з хорошим смаком та любов’ю до історії та мистецтва.

Особливості антикварного посуду

Старовинний чайний сервіз або тарілки відрізняються від сучасного посуду практично всім: текстурою, кольором, хімічним складом, навіть вагою. Характеристики виробів здебільшого залежать від історичної епохи, у яку їх створили. В антикварному посуді можна простежити за модними віяннями тих років, оцінити віртуозність майстрів і високу якість.

Такі вироби потребують ретельного догляду й уважності. Мити їх можна лише вручну без агресивних засобів для чищення, а краще використовувати тільки теплу воду. Антикварний посуд на подарунок найчастіше купують для поповнення колекції, а не для щоденного користування. Його основна функція — тішити око, проте ніхто не забороняє інколи пити каву з чашок XIX століття та відчувати себе особою королівської крові. Фарфоровий посуд з історією дає змогу доторкнутися до прекрасного. Одна його поява в будинку додає простору благородства і шляхетності.

Кому можна подарувати антикварний посуд

Набір посуду з минулої епохи стане бажаним подарунком для багатьох людей. Такий презент неодмінно потішить жінок і чоловіків, які люблять мистецтво та цінують рідкісні речі. Антикварний посуд можна купити:

  • батькам;

  • партнерам по бізнесу;

  • близькій подрузі;

  • другу, що колекціонує старовинні речі;

  • заможним знайомим, яких важко здивувати.

Антикваріат оцінюють творчі люди, які надихають різними епохами. Він неодмінно займе почесне місце в їхньому будинку. У таких сім’ях посудом будуть милуватися, він точно не стоятиме в далекому кутку, припадати пилом.

Де можна придбати антикварний посуд

В Україні широкий вибір антикварного посуду представлено в інтернет-магазині Fama. У каталозі ви знайдете такі вироби:

  • старовинні сервізи з фарфору з позолотою;

  • ексклюзивні порцелянові кавові набори;

  • декоративні блюда;

  • колекційні порцелянові тарілки;

  • вінтажні соусники та ін.

Асортимент різноманітний, здебільшого товари є унікальними чи мають лімітований випуск.

В інтернет-магазині можна антикварний посуд купити за приємними цінами. Ви можете отримати за порівняно невелику вартість справжній витвір мистецтва. Авторство та оригінальність посуду підтверджені тавром бренда чи майстра. Таке унікальне придбання додасть вишуканості в повсякденне життя.

Чacті питaння пpo Антикварний посуд