Підставки для годинника

Параметри

Ви вибрали: 290 товарів

Детальніше

Скринька для зберігання годинників

шкатулки для часовСкринька для зберігання годинника, атрибут необхідний не тільки для колекціонерів, але і для всіх хто дбайливо ставиться до речей. До того ж це просто ідеальний віп подарунок.

Навряд, відповідальному власникові спаде на думку зберігати шикарний годинник разом з іншими предметами в ящику столу, або залишити лежати на поличці. Для цього є підставки для годинника.

Насамперед безпека:

Годинник, складний і тендітний механізм, що потребує відповідного догляду. Зберігання в скриньці, захистить їх від подряпин, пилу, вологості, перепадів температури. Чохол для годинника справляється з цією місією, але все ж не так надійно. У скриньці, на ремінці не з'явиться заломів. І її набагато складніше, випадково намочити чи впустити.

Особливо, таке зберігання зручне власникам кількох моделей, можна підібрати скриньки для годинників з відповідною кількістю місць. І обов'язково з місцями про запас, адже хорошого годинника багато не буває. Кожна модель є унікальною за своїм.

Особливий стиль:

У житті все має бути на своїх місцях, і місце вашого улюбленого годинника, в елегантній скриньці.

Кожен колекціонер із задоволенням здивує гостей, красою своїх придбань. І оформлення під ексклюзивну річ має відповідати.

Шкіряна або дерев'яна скринька, стриманого класичного дизайну, ідеально підходять для зберігання та демонстрації. Стильно виглядають і чудово поєднаються в будь-який інтер'єр. Не просто практичні, необхідні речі, а й ексклюзивні подарункові сувеніри. Хтось віддасть перевагу повністю закритому дизайну, а хтось із прозорою кришкою. Зручність прозорої кришки, в тому, що для перегляду навіть немає необхідності діставати годинник.

Типи скриньок для годинника:

  • - Стандартне зберігання
  • - Із підзаводом

Кейс для годинника призначений тільки для зберігання, виконаний з дорогих матеріалів, і обрамляє годинник, підкреслюючи статус.

Якщо ви надаєте перевагу дорогим подарункам, цей вибір порадує будь-якого власника годинника. Купити скриньку можна у м. Київ. Коробки для годинника обладнані замком з ключем.

Другий варіант, дбайливо підзаводить ваш механічний годинник. В основному, такий годинник працює добу без підзаводу. Якщо випадково забути завести пружину, зупинка неминуча.

Чacті питaння пpo Скриньки для годинників