Парасолі

Сортувати по:

Парасолька - французький гість, бажаний у всьому світі

Важко собі уявити, що парасолька, яка зараз є незамінним і загальнодоступним засобом захисту від дощу, спочатку призначалася зовсім для іншої мети і говорила про високий соціальний статус свого власника. Перший предок звичного нам аксесуара з'явився ще в XXI столітті в Західній Європі, а саме - у франції, і називався «парасоль». Верх його був зроблений з вощеного полотна, а ручка - з кістки. Французькі щиглі використовували його для захисту від сонця, побоюючись, що її власник може засмагнути. Адже в ті часи бліда шкіра була ознакою аристократичного походження, а загар, навпаки, видавав представників низького стану. Трохи пізніше з тією ж метою цей предмет стали використовувати жителі (в основному мешканки) Древньої Греції і Риму. І навіть коли «парасоль» вийшов за рамки аристократії і став популярним модним аксесуаром в широких колах, по його дизайну можна було визначити статус людини: чим більше рюшиків, стрічок та мережива, тим вище становище в суспільстві.

«Винахід» Хевана Джона

Першим використав парасольку для захисту від дощу англійський мандрівник і експериментатор Джон Ханвей, грунтовно попрацювавши над його дизайном. Він замінив мереживо і тафту на просту, але зате більш практичну тканину і, прикрившись таким навісом, здійснив першу прогулянку під дощем, що супроводжувалась свистом і насмішками перехожих. Однак дуже скоро громадяни, які не мали власного екіпажу, по достоїнству оцінили винахід «Ханвея».

Парасольки - вони всюди ...

Сьогодні купити парасольку в Києві можна де завгодно: в супермаркеті, на ринку і навіть в підземному переході біля метро, ​​- і більшість з них мають доступну ціну. Правда, мова йде про вироби абсолютно різної якості, а цим фактором нехтувати не варто. Адже, незважаючи на те, що сьогодні цей аксесуар став загальнодоступним, він як і раніше є елементом іміджу і може багато розповісти про свого власника.

Що можемо запропонувати ми

В онлайн бутіку Fama представлені ексклюзивні вироби від всесвітньо відомих виробників -Von Lilenfeld (Німеччина), Pasotti Ombrelli (Італія), Dalvey (Шотландія). Нашому асортименту позаздрить будь-який інтернет магазин парасольок в Україні. Всі представлені моделі виготовлені з високоякісних довговічних матеріалів: для осей і ручок використовується натуральне дерево твердих порід, для рами - міцна нержавіюча сталь. Ще одна перевага цих виробів - оригінальний дизайн. На окрему увагу заслуговує німецька колекція з інтерпретацією картин великих художників, серед яких перша і друга «Проповіді» Джона Еверетта Мілле (на одному виробі), «Сніданок веслярів» П'єра Огюста Ренуара, «Лист» Франциско де Гойї. Багато моделей прикрашені мереживом і камінням Swarovski. Елегантна парасолька-тростина «Сатин» із зображенням жіночих ніжок всередині вироба - це творіння всесвітньо відомого дизайнера нижньої білизни Шанталь Томасс.
Купуючи «запалий до душі» аксесуар на нашому сайті, Ви можете бути впевнені, що поруч з Вами не пройде людина з точно такою ж «парасолькою». Те, що поставляємо ми - це елітна продукція, створена великими дизайнерами і майстрами, часто виконана вручну. Довірте свій імідж справжнім професіоналам, і Вам услід почнуть обертатися із заздрістю.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.