Елітні статуетки

Параметри

Ви вибрали: 361 товар

Детальніше

Элитные статуэтки в подарокДорогі подарунки - це завжди ознака розкоші і життєвого успіху тієї людини, з чиїх рук підноситися презент. Але що, якщо той, хто дарує ще й володіє вишуканим художнім смаком? Тоді подарунок повинен відрізнятися воістину чарівливим шиком, декорованим рисунком, і, звичайно ж, сміливим і незвичайним характером. Інтернет-магазин «FAMA» радий запропонувати саме втілення витонченості - елітні статуетки, які стануть не тільки чудовою прикрасою робочого кабінету, а й внутрішніх покоїв, де можна відпочити після важкого дня в оточенні краси.
Элитные статуэтки в подарокВ категорії товарів представлені різні віп-подарунки - це і статуетки у формі тварин, із зображенням православної і християнської тематики (Георгій Переможець, яйця зі срібла, ангели і навіть Серафим), прекрасні скульптури ручної роботи від знаменитих українських майстрів, оригінальні вироби від Art Vivace , дзвіночки з срібла і інших металів, а також ексклюзивні вироби у вигляді бойової зброї, персонажів казок і витончених квіткових бутонів.
Статуетки виконуються з різних видів сировини і найрізноманітнішими техніками. В каталозі присутні подарункові сувеніри з бронзи, срібла, мармуру, платини, з нікелюванням і золоченням, з кераміки і червоного дерева, і навіть з деталями дорогоцінних і напівкоштовних каменів - перлів, аметисту та бурштину.
Віп-подарунок у вигляді статуетки владного лева, а може бути казково красивою русалкою, що присіла на берег - ці та багато інших оригінальних сувенірів можна купити на сайті інтернет-магазину fama.ua в Києві. Вручаючи елітну статуетку своєму близькому другові або колезі по роботі, можна розраховувати не тільки на загальне визнання і захоплення з боку суспільства, а й дізнатися красу справжнього мистецтва, адже кожен завиток виробу відливається в дбайливих руках майстра.
Ціни і кількість акцій на статуетки можуть приємно здивувати - тепер навіть найвеличніші скульптури гетьманів і героїв міфів можна придбати за дуже великою знижкою.

Чacті питaння пpo Елітні статуетки