Класичні платівки на подарунок

Флінта: відомий, таємний та неофіційний Детальніше

Классические пластинки Якщо потрібний подарунок людині, яка любить хорошу музику, варто звернути увагу на класичні платівки. Бетховен, Паганіні, Моцарт, Бах, Чайковський – музика на віки, яка ніколи не виходить із моди. Твори великих композиторів створюють особливий настрій, а бездоганну якість звучання вінілових платівок оцінить кожен шанувальник цього музичного спрямування.

Чи підходять класичні платівки на подарунок

У 90-х роках вінілові носії, які прослуховуються на програвачах, були незаслужено забуті. Вони поступилися місцем касетам, пізніше – компакт-дискам, і тільки справжні цінителі класичних мелодій залишилися вірними вінілу. Сьогодні любителів таких видань стає дедалі більше: з початку XXI століття продажі грамплатівок поступово зростають. Вважається, що саме вони здатні найкраще передати чистоту звуку та глибину почуттів.

Вінілові видання із записами класичних композицій купують не лише для себе. Це чудовий варіант, коли хочеться зробити ексклюзивний презент людині з вишуканим смаком. Ось кілька видань, які відносяться до преміум-сегменту:

  •     - "Requiem" (Вольфганг Амадей Моцарт).
  •     - «Пікова дама» (П.І.Чайковський).
  •     - «Хоральні прелюдії» (Іоган Себастьян Бах).

Такі дорогі подарунки можуть забезпечити якісне звучання на апаратурі різного цінового діапазону. Вони приносять величезне задоволення від прослуховування, яке не можуть дати сучасні цифрові аналоги. Звук, що ллється з вінілу, сприймається набагато м'якше і тепліше, створюючи ефект присутності в студії звукозапису або на концерті.

Де придбати подарунок для любителя музики

Ще кілька десятиліть тому вінілові класичні платівки на подарунок придбати було непросто: вініл із записами деяких класичних творів вважався дефіцитом. Сьогодні купити у Києві такий раритетний товар нескладно, проте треба знати, де купувати.

Наприклад, на ринках з книгами та різним ширвжитком зустрічаються і грамплатівки. Однак асортимент буває досить мізерним, та й якість вінілу не тішить. Як правило, з рук продаються експонати, пошарпані часом та необережними власниками. Звісно, ​​на ВІП-подарунок такий екземпляр не потягне. Краще заглянути до інтернет-магазину fama.ua, де представлений багатий вибір подарункових сувенірів у розкішній упаковці на будь-який смак та бюджет.

Вінілова платівка із записом класичної музики – не просто річ, хай навіть дорога. З погляду світової музичної культури, це справжній шедевр, що має велику цінність. Такий подарунок порадує будь-якого меломана, любителя ретро і просто людину, небайдужу до прекрасного.

Чacті питaння пpo Класичні платівки