Закон і право

. Детальніше

Книги про закон и право в подарок Нові прекрасні подарункові видання та рідкісні книги з серії Закон і право є чудовим презентом для юриста.
Люди цієї професії завжди вважають за краще дізнаватися інформацію з першоджерела. Що представляють величезну історичну цінність ексклюзивні книжкові раритети справлять на знавця юриспруденції незабутнє враження своєю колекційної розкішшю.
Книги про закон и право в подарок Дорогі книги є відмінним вибором, щоб привітати статусного ювіляра, представника судової влади без побоювання бути неправильно зрозумілим. Безпрограшні інтелектуальні дорогі подарунки не можуть розчарувати навіть самого забезпеченого адвоката або колекціонера, у якого «є все». Напевно цікавий презент буде з вдячністю прийнято будь-яким правознавцем і викличе почуття гордості від володіння дорогим екземпляром юридичної літератури.
Виявити повагу до достойній людині, що любить своє покликання, не так просто в сфері юриспруденції. Вибрати вдалий віп подарунок ціле мистецтво, він повинен здивувати, захопити, порадувати.

Ідеальний вдумливий подарунок володіє такими якостями:

- Оригінальність. У перекладі з латині слово originalis означає "еталонний, первинний», тобто не копія, а оригінал предмета.
- Практичність. Дорогі подарункові сувеніри мають не тільки красиве і рідкісне оформлення, а й корисні в професії або захоплення обдаровуваного.
- Цінність. Як в прямому сенсі вартості, яка б показала щедрість дарувальника. Так і в духовному плані, який збагачує новими знаннями, що приносить естетичну насолоду.
Знавці витрачають багато часу в пошуках потрібної книги, щоб купити юридичні актуальні джерела, видані вперше багато років назад. Вони радіють унікальним знахідкам, гідним зайняти саме видне місце в їх культурних скарбницях. Такі видання для професіоналів в найближчому книжковому магазині Києва годі й шукати. Подарункові книги різноманітної правової тематики нові і старовинні, збірники в футлярах ручної роботи з срібним і золотим декором представляють величезну історичну і естетичну значимість.

Чacті питaння пpo Закон і право