Декоративні квіти

Параметри

Ви вибрали: 26 товарів

Ручная работа. У єдиному екземплярі. Детальніше

Квіти, які ніколи не зав'януть

ЦветыКвіти – найкращий подарунок до будь-якого приводу. В уяві кожного при слові "букет квітів" виникає асоціація звичайної квіткової композиції, але букети бувають різними. Тільки уявіть – декоративні квіти, які радуватимуть своїм прекрасним зовнішнім виглядом не один рік. Примітивні презенти з часом забуваються, а живі рослини втрачають свої властивості та красу, сохнуть, тому придбати декоративні квіти у горщиках, стане найкращою ідеєю подарунка найдорожчим людям, колегам та керівникам.

Такі незвичайні квіти

Американський бренд NDI займається виготовленням ексклюзивних квіткових сувенірів, які не схожі на інші.

Подивившись на такі букети квітів, важко одразу зрозуміти, що вони не справжні. Кожна деталь настільки продумана та реалістично відтворена, що точно нагадує живу рослину. Кожен бутончик і листок, наче справжній витвір мистецтва. Особливістю є використання спеціальних матеріалів, що точно повторюють природні відтінки цвітінь. Такий дорогий подарунок стане окрасою будь-якого будинку і не вимагатиме додаткових ваз чи власників, адже композиція надійно закріплена вже у готовому прозорому вазоні, що створює ефект води. Купивши штучні квіти, ви отримаєте готовий віп-подарунок, який здивує та приємно порадує.

Прекрасні витвори природи – у сучасному перевтіленні

Подарункові сувеніри у вигляді штучних квітів – справжній шедевр, який створюється не один день. Всі ці маленькі деталі виготовлені вручну і ідеально повторюють природні форми та вигини. На відміну від звичайних букетів та рослин, декоративні зразки для будинку, не вимагають постійного догляду, при тому, що викликають ефект живих розкішних квітів та нічим їм не поступаються. Самі бутони для декору виконані у ніжних та спокійних відтінках, тому стануть окрасою будь-якої кімнати та впишуться у різні інтер'єри. Подарункові сувеніри штучні квіти дивують своєю ніжністю та вишуканістю але водночас стриманістю та сучасністю.

Щодня особливий із вишуканими сувенірами

Гарні рослини в кімнаті піднімають настрій та дарують приємні емоції. А декоративні квіти на подарунок стануть тим варіантом, коли насолоджуватися чудовими квітами можна буде щодня. У магазині Фама м. Київ можна придбати вишукані квіткові композиції гладіолусів у різних виконаннях.

Подаруйте відчуття справжнього щастя, вручивши такий ексклюзивний квітковий сюрприз, який скаже всі слова за вас. А ми вам у цьому радо допоможемо.

Чacті питaння пpo Квіти