Ваза на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 56 товарів

Мисливський набір MARQUIS Детальніше

Декоративні вази для створення гармонійного інтер’єру

ваза Ваза — цілковито універсальний предмет, адже вона здатна бути прикрасою, справжньою родзинкою інтер’єру чи виконувати певну функцію: слугувати ємністю для квітів, цукерок тощо. 

Якими бувають вази

Продукція, що представлена в нашому інтернет-магазині, здатна задовольнити найвибагливішого покупця. У нас можна купити вазу для квітів, суто декоративну, у сучасному виконанні чи раритетну, з порцеляни, кришталю, кольорового скла і кераміки. Тут ви знайдете цікаві моделі, які встановлюються на стіл або іншу рівну поверхню чи призначені для кріплення на стіну.

Вражає і кількість варіантів оздоблення, яке може мати цей предмет декору: різнокольорове скло, декоративний малюнок (абстракція, квіти, тварини, написи та ін.), вставки з іншого матеріалу (латунь, кришталь, бурштин), підставка з коштовних металів та інше.

Як прикрасити інтер’єр

Перед тим як купити вази, оцініть, чи зможете ви виконати наведені нижче рекомендації, щоб створити ідеальний інтер’єр за допомогою цього елемента декору:

  • дизайнерські моделі висотою більш ніж 40 см підходять для розташування на підлозі;

  • невеликі вази найкраще ставити на стіл, тумбу чи підвіконня;

  • тільки деякі різновиди ваз потребують додаткового прикрашання композиціями з квітів та сухоцвіту;

  • вузькі та високі ємності передбачають використання «як є» або розміщення в них тонких стебел бамбука, сухого гілля тощо;

  • маленькі вазочки чи набори матимуть органічний вигляд у кімнаті, що оздоблена в стилі хайтек або сканді;

  • прозорі й об’ємні рішення добре пасують до приміщень у стилі лофт;

  • порцелянове мереживо — ідеальний претендент на те, щоб прикрасити собою інтер’єр у витриманому класичному стилі;

  • анімалістичні мотиви слід використовувати обережно — їх мають доповнювати інші деталі, що властиві африканському декору;

  • високі посудини у вертикальну смужку здатні візуально збільшити висоту стелі в кімнаті. 

Ваза як коштовний презент

Чи гарна ідея — ваза на подарунок? Звісно, але за умови, що ви точно впевнені: майбутній власник позитивно сприймає подібні ідеї, колекціонує предмети в певному стилі чи любить цікаві, небанальні речі незалежно від їхнього призначення. Найкраще дарувати ці елементи декорування на день народження, святкування з нагоди переселення в нове приміщення, у день весілля, на ювілей та деякі інші свята.

Якщо вас цікавить якісна й витончена декоративна ваза, ви завжди можете купити її в нашому інтернет-магазині, що працює в Україні. Ми забезпечуємо високу якість пакування, щоб навіть найкрихкіша хрустальна ваза доїхала до вас в ідеальному стані.

Чacті питaння пpo Вази