Краватки

Сортувати по:

Краватка - королівська прикраса сучасного чоловіка

Класична краватка (від німецького Halstuch - «шийна хустка») - незамінний аксесуар в гардеробі будь-якого сучасного чоловіка, який представляє собою зав'язану навколо шиї смужку тканини. Якщо з німецькою назвою все досить ясно, то як утворилося українське слово «краватка»? І звідки взагалі бере свій початок історія цієї прикраси?

Перші краватки: що говорить історія

Перші нашийні пов'язки, які можна вважати предками цього аксесуара, носили ще древні єгиптяни і китайці, однак в Європу для краваток мода прийшла тільки в другій половині 17 століття. Сталося це з подачі французького короля Людовика XIV. Коли в нагороду за відвагу, проявлену під час Тридцятирічної війни, хорватські солдати були запрошені до французького двору, король, який мав славу великого модника, захопився їх оригінальними прикрасами - яскравими шовковими шийними хустками - і зробив собі щось схоже. Передбачається, що французька назва цього аксесуара (Cravate) походить від Croates (фр. - Хорват). Очевидно, близьке нам слово «краватка» прийшло до нас із Франції за посередництвом інших європейських мов.

Масовість або ексклюзив - вибирати Вам

Колись королівський Cravate тепер став загальнодоступною прикрасою, і сьогодні купити краватки за прийнятною ціною можна в будь-якому магазині чоловічого одягу, в бутіку і навіть на ринку. Однак важливо розуміти, що якість і дизайн цього аксесуара свідчать про соціальний статус його власника. Це такий же значимий елемент іміджу сучасної ділової людини, як, наприклад, брендові годинники і дорогий телефон. А відрізнити ширвжиток від ексклюзиву, вже повірте, можна неозброєним поглядом.

Дизайнерські краватки в онлайн бутіку Fama

Ось чому замовити краватку краще в елітному інтернет-магазині Fama міста Києва, підійшовши до цієї покупки з усією відповідальністю. Ми співпрацюємо тільки з відомими виробниками, а найбільш активно - з брендами світового рівня, серед яких - Bulgary, Brioni, Duchamp, Scabal. У даній категорії представлені ексклюзивні вироби «ручної роботи» від всесвітньо відомих дизайнерів Джанфранко Ферре, Кельвіна Кляйна, Крістіан Лакруа, Ромео Джильи та інших, а також українського стиліста та модельєра Анни Бублик. Всі моделі зшиті з благородних матеріалів: кашеміру, шовку, надтонкої вовни і Махера, а основою служить якісна і приємна до тіла бавовняна тканина.

Як відрізнити елітну краватку: маленькі хитрощі

Перш за все, необхідно пам'ятати, що дизайнерський виріб ручної роботи має м'який задній шов. Жорсткий рядок зі стовідсотковою ймовірністю вкаже на машинний спосіб виготовлення. Другий спосіб обчислити підробку - провести рукою по поверхні виробу. Наявність двох швів свідчить про високу якість, так як елітні краватки завжди шиються з трьох шматків тканини. Відмовитися від покупки цього аксесуара варто і в тому випадку, коли, повісивши його понад руку, Ви спостерігаєте загинання і перекручування решт.
Вироби, представлені в онлайн бутіку Farma, відповідають всім перерахованим вимогам, і Ви зможете переконатися в цьому, замовивши одну з них. Нашому асортименту позаздрить будь-який інтернет магазин краваток в Україні. Є моделі в смужку, з дрібним візерунком або незвичні для чоловічого гардероба з квітковим забарвленням, що надає образу виразність і контрастність. Якісний і оригінальний аксесуар стане відмінним подарунком діловому чоловікові, будь то начальник, партнер по бізнесу, родич, чоловік або просто близька людина.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.