Винні шафи на подарунок

Сертифіковані МЕТЕОРИТИ Детальніше

Винні шафи — вишукане місце для зберігання напоїв

винні шафи Часто дружні посиденьки та розмови про головне супроводжуються пляшкою колекційного вина. Цей благородний напій у пошані з давніх часів. Майже в кожному замку вельмож був льох для зберігання вина. Без нього не обходиться жодне свято чи світський прийом. Зараз виділяти окреме приміщення під напої виходить не завжди. Господарі використовують спеціальні винні шафи, які ідеально підходять для зберігання ароматних виноградних вин. Вони компактні, мають стильний дизайн і можуть слугувати презентом на день народження, якщо хочеться здивувати та потішити іменинника.

Навіщо потрібна винна шафа

Винні кліматичні шафи мають особливу конструкцію, яка дає змогу підтримувати оптимальний мікроклімат для пляшок з напоями. Завдяки цьому вино не втрачає колір і смакові властивості навіть через роки зберігання, а це дуже примхливий та вибагливий напій. Винний шкаф дає змогу контролювати такі параметри:

  • Температура. Для вина оптимальним є діапазон від 10 до 14 °C, тоді напій не окиснюється та зберігається довше.

  • Вологість. Важливо підтримувати вологість у межах 65–75%, щоб не допустити висихання пробки та випаровування напою.

  • Вентиляція. Щоб не з’явилася пліснява та сторонні запахи, важливо, щоб повітря могло вільно циркулювати.

  • Освітлення. Вино любить темряву, важливо обмежити потрапляння УФ-променів на пляшки за допомогою скляних або глухих дверцят.

Крім того, у таких шафах можна зберігати винні приналежності.

Особливості винних шаф

Якщо вам потрібна винна шафа купити її можна в інтернет-магазині Fama. В асортименті представлені варіанти на будь-який смак: декоративні стелажі для пляшок, бари-скрині, шафи у вінтажному стилі, креативні моделі з фантазійним дизайном. Такі шафи переважно виготовляють із натурального дерева цінних порід, проте є і креативні металеві варіанти, а також зручні кейси зі шкіряною оббивкою.

Полиці в шафі зазвичай різні за розміром. Пляшки можуть розміщуватися під кутом горизонтально чи вертикально, залежно від конкретної моделі. У будь-якому разі конструкція захищена від випадкових падінь і порушень. Отже, можна спокійно зберігати рідкісні екземпляри вин та не боятися за їхню цілісність.

В інтернет-магазині Fama ви можете легко знайти винні шафи на подарунок бізнес-партнеру, близькому другу чи керівнику. В Україні мало де ще побачиш такий широкий вибір елітних товарів, які можна презентувати з гордістю. Це ідеальний варіант для колекціонера вин. А ще тут можна купити винну шафу для свого дому й започаткувати нове цікаве хобі.

Чacті питaння пpo Винні шафи