Оригінальний чохол на подарунок

Детальніше

Футляри та чохли для годинників: на що звернути увагу?

Чохол Вибираючи подарунок керівнику, бізнесмену чи іншій успішній людині, обов’язково зверніть увагу на футляри та чохли для годинників. Вони будуть чудовим доповненням до дорогих аксесуарів престижних брендів. Розповідаємо, які саме характеристики є найважливішими. 

Конструкція

Найпростіший варіант — чохол. Доступні моделі виготовляються з пластику, обшитого якісною м’якою тканиною. Проте найпопулярніші чохли все ж виготовляються з натуральної шкіри. Цей матеріал має багато переваг:

  • здатність амортизувати навантаження в разі падінь або ударів;

  • безпека для найбільш чутливих годинників — не лишає подряпин;

  • приємна на дотик поверхня.

Альтернатива — коробки для годинників. На відміну від простих чохлів, вони мають відділення для 2–8 пристроїв. Ще одна їхня перевага — жорстка конструкція, яка забезпечує кращий захист від ударів. Багато таких боксів мають надійні замки з кодовим механізмом або циліндром під ключ. 

Топові моделі — сейфи чи скриньки годинників. До них уже можна класти десятки пристроїв одночасно. У них передбачені додаткові шухляди для аксесуарів — ремінців, браслетів тощо. Сейфи мають найвищий рівень захисту. Ви навіть можете вибирати скриньки, здатні витримати падіння з 2–3 поверху без жодних наслідків для свого вмісту.

Комплектація

Подарунок керівнику має підкреслювати вашу турботу про людину. Тому найкращим презентом на день народження будуть чохли чи скрині з механізмами автоматичного заведення годинників. У портативних кейсах вони живляться від батарейки чи акумулятора, у сейфах — від стаціонарної електромережі. Такі пристрої можна програмувати, встановлюючи напрямок руху та кількість обертів протягом доби. 

Якщо ви шукаєте оригінальні подарунки для жінок, зверніть увагу на універсальні скриньки. Окрім відділення для зберігання і заведення преміального годинника, вони мають окремі відсіки для косметики та прикрас. Такі моделі часто комплектуються дзеркалами з підсвічуванням, які допомагають наносити макіяж. 

В Україні також можна купити скриньки-вітрини. Такі оригінальні подарунки дають можливість не просто зберігати годинники в максимальній безпеці. Вони демонструють дорогі пристрої гостям дому, підкреслюючи ваш статус. Крім того, вони дуже міцні й надійні. Для їх виготовлення використовують загартоване чи навіть броньоване скло. Вітрини для годинників мають замок — класичний або кодовий.

Ще одним важливим нюансом є внутрішнє оздоблення скрині. Найкращим матеріалом у такому разі буде бархат. Він дуже м’який і не містить жорстких волокон, а тому абсолютно безпечний для всіх видів годинників незалежно від матеріалів корпусу. Окрім того, бархат має приємний матовий блиск, який привертає увагу до дорогих пристроїв. Альтернативою можуть бути шовк і сатин — перший дуже тонкий та ніжний, а другий забезпечує кращу амортизацію в разі падінь. 

Чacті питaння пpo Футляри та чохли