Аксесуари для льоду

Вічні олівці Pininfarina Детальніше

Ведро для льдаДля досвідчених любителів барної справи відмінним сюрпризом буде відерце для льоду, яке необхідно для повної комплектації сучасного бару і буде незвичайним і вишуканим. Придбання даного барного аксесуару дозволить подавати охолодженими напоями і додасть витонченості при подачі, плюс - це просто зручно. Відерце для льоду можна віднести до категорії віп подарунків. Вони поділяються на види, з різними призначеннями:

  •    - Невеликі ведерця – така посудина, як правило, служить для охолодження коктейлів, також в ньому можна охолоджувати келихи, в яких будуть подаватися напої або скористатися відерцем для окремої подачі льоду;
  •    - Відро для шампанського – його застосовують безпосередньо для охолодження самої пляшки, чи то шампанське, чи інший напій.

При придбанні такого подарункового сувеніра спочатку необхідно вибрати матеріал, з якого він зроблений. Наприклад, найпоширеніший матеріал - це нержавіюча сталь, вона робить посудину довговічною і практичнішою, крім цього їх виготовляють у простішому варіанті - із пластику, скла. Якщо ж ви шукаєте щось ексклюзивніше, то вам слід звернути увагу на кришталеву версію такого презенту. За всієї своєї краси, кришталеве цебро вимагає до себе особливо акуратного ставлення. При ретельному відході його краса збережеться довгі роки. Якщо ви вибираєте подарунок людині, що любить розкіш, варто придивитися до аксесуару для льоду, виконаного зі срібла. Для надання унікального вигляду на такий аксесуар можна нанести гравіювання.

Як правильно вибрати сувенір?

При покупці такого подарунку, крім його зовнішнього вигляду, потрібно зосередитися на кількох речах:

   - Якість виконання;
   - Практичність.

Також варто приділити увагу ручкам: модифікація з двома прихватками – найзручніша. Для максимального збереження охолоджуючого матеріалу подбайте про те, щоб усередині виріб був гладким. Також варто приділити увагу на цеберки для льоду з щипцями - дуже комфортний і практичний варіант. Якщо презент планується використовувати для подачі льоду, краще підібрати альтернативу з кришкою.

Відерці мають велику кількість варіацій, дизайнерських рішень, тому підібрати такий дорогий подарунок потрібного формату не складе труднощів, а найголовніше зробивши правильний вибір ви легко зможете здивувати красою та практичністю. У нашому магазині ви можете купити відерце на будь-який смак та за різною ціновою категорією. Доставка товарів здійснюється по Києву. Всю необхідну інформацію ви можете отримати на нашому сайті. Приємних покупок!

Чacті питaння пpo Аксесуари для льоду