Мудрість і афоризми

Флорентійська мозаїка Детальніше

Мудрость и афоризмы в подарок Життєву мудрість тисяч поколінь людей, які жили до нас, ми пізнаємо через афоризми, прислів'я, приказки та крилаті вирази. Вони допомагають дізнатися нам багато чого про те, як жили і що вважали цінним наші далекі предки.

Презент для інтелектуалів і не тільки ...

книга в подарокВіп подарунок у вигляді книги або цілого зібрання творів, що містять народну мудрість і афоризми, стане справжнім сюрпризом для будь-якої людини.
У нашому каталозі можна знайти найрізноманітніші варіанти книг по темі, включаючи:
 - кращі притчі всіх часів і народів;
 - книги, що містять мудрість Сходу;
 - висловлювання знаменитих людей, які жили в різні часи;
 - збірки, що містять збірки національних словесних багатств (євреїв, слов'ян і ін.);
 - книги з крилатими висловами знаменитих літературних героїв;
 - мудрість «чоловіча» і «жіноча»;
 - інше.
Кожне видання відрізняється оригінальною обкладинкою ручної роботи (при виготовленні використовуються ексклюзивні матеріали: шкіра, натуральне дерево, срібна та золота тасьма, кристали та ін.).
В такому розмаїтті можна підібрати подарункові сувеніри для людей різного віку, статі і національностей.
Тримаючи в руках том зі справжнім фольклорним багатством, людина зможе скоротати нудний вечір, а заодно - розширити світогляд і словниковий запас, дізнатися секрети кращих мудреців, які жили в різних кінцях землі в різні епохи.
А головне - виблискуючи гострим розумом і почуттям гумору серед друзів, рідних або колег, людина буде обов'язково згадувати того, хто підніс такий прекрасний презент, як «книга мудрості».

Як купити?

Замовити дорогі подарунки для найближчих людей ви можете на нашому сайті. У нас ви знайдете прийнятні ціни, цікаві акції та можливість отримати замовлення в будь-якій точці країни (в м. Київ діє безкоштовна доставка).
Всі чули про те, що книга - найкращий подарунок, а якщо мова йде про ексклюзивні виданнях, то значення такого презенту важко переоцінити!
Майже кожне з представлених видань має розкішний індивідуальний футляр для зберігання. Всі зразки випущені строго обмеженим тиражем, тому вони займуть гідне місце в бібліотеках найвимогливіших і високоінтелектуальних колекціонерів.

Чacті питaння пpo Мудрість і афоризми