Бронзові трості

Бронзовая трость в подарокПриродним прагненням людини зробити віп подарунок товаришеві по службі, родичу в честь якоїсь знаменної дати є придбання оригінального незабутнього сувеніру, бажано, довговічного і, в той же час, корисного. Відмінним рішенням в цьому випадку стане купівля тростини. Вже протягом кількох століть підкреслює високий статус чоловіка, його прихильність до традиційних цінностей, вигідно виділяє його з натовпу.
Особливою ексклюзивністю привертає до себе увагу оточуючих,  бронзова тростина, чия рукоятка виконана з найдавнішого в історії людства сплаву. Саме, завдяки бронзі, що відрізняється:
 - високою декоративністю, здатністю передати найдрібніші деталі високохудожньої рукоятки;
 - винятковою довговічністю, високою антикорозійною стійкістю;
 - гіпоалергенністю, гарантованою нетоксичністю,
придбаний в спеціалізованому магазині подарунковий сувенір на довгі роки стане незмінним супутником для чоловіка, що отримав такий презент. А оскільки для виготовлення стовбура (шафта) кожної з запропонованих магазином тростин використовується, виключно, благородна міцна деревина, то такий атрибут може прослужити своєму власникові багато десятиліть і, навіть, перейти у спадок нащадкам.
 
Отримавши такий дорогий подарунок , будь-який чоловік оцінить не тільки високий рівень стилістичного оформлення аксесуару, але і його виняткову корисність. Рукоятка з бронзи ідеально лежить в руці, вона допоможе в ходьбі чоловікові у віці, а молодому - підкреслить образ людини  з витонченим смаком, що розуміє цінність вінтажних атрибутів.
 
Придбавши в спеціалізованому магазині Києва тростину з бронзовою рукояттю, скріпленої з шафтом надійним різьбовим з'єднанням, покупець може гарантовано розраховувати на її міцність і можливість використання в якості оборонного зброї, в тому числі, і з застосуванням (в екстремальній ситуації) вмонтованого в ній клинка . Такий аксесуар може стати прекрасним подарунком або ж поповнити власну колекцію неабияких предметів подвійного призначення.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Бронзові трості