Раритетні прикраси

Сортувати по:
Зараз переглядають

Раритетное украшение в подарокКращий подарунок для справжніх любителів раритету
 Купуючи презент для забезпеченого чоловіка, можна "зламати голову", адже що можна вручити людині, у якого і так все є? Але варто звернути увагу на раритетні прикраси, які здатні викликати захват у найпримхливого винуватця торжества.
 Бутік у Києві, де зібрана колекція кращих подарункових сувенірів з усього світу, пропонує придбати старовинні вироби у відмінному стані, але з історією в кілька століть.
 Початківцю або досвідченому колекціонерові антикваріату буде приємно отримати презент у вигляді збірки релігійних медальйонів 19 століття, на які молилося не одне покоління. Дані прикраси вражають тим, що чудово збереглись.
 Ексклюзивні мініатюрні скульптури з історичною тематикою здатні наділити свого володаря солідністю і статусністю, адже відвідуючи кабінет або вітальню людини, де розміщені ці предмети інтер'єру, мимоволі уявляєш перед собою людину, яка багато досягла і має авторитет.
 Ці віп подарунки поєднують в собі мармур, бронзу і виконані відомими вітчизняними скульпторами.
 Антикварні годинники - це той вид дорогих подарунків, який можна як зберігати в своїй колекції, так і носити під час особливих святкових випадків. Виготовлені зі срібла і інкрустовані безліччю дорогих каменів, цеі механізми будуть приковувати погляди багатьох.
 Намисто середини 19 століття також можна поєднувати як з повсякденним, так і урочистим вбранням: вони мають стримане дизайнерське оформлення і приємну кольорову гаму.
 Бутік Fama Presents пропонує клієнтам купити презенти на вигідних умовах:
- з отриманням гарантії на кожен вид продукції, що буде актуальною кілька років;
- з отриманням знижок постійними замовниками;
- зі святковими акціями;
- з можливістю повернути покупку, якщо вона не задовольнила одержувача.
 Крім цього, замовник отримає допомогу консультанта під час вибору того чи іншого подарунка, а транспортування купленого вироби буде під контролем працівників закладу до тих пір, поки її не отримає покупець.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.