Книги на подарунок чоловікові

Унікальний міні бар для дому Детальніше

Книги на подарунок чоловікові. Поради щодо вибору

Книги на подарунок чоловіку У каталозі товарів нова добірка друкованих видань, які можна піднести представнику сильної статі на будь-яке свято, та й просто так, без приводу. Наукові, політичні, бізнес, спортивні книги на подарунок є на сайті. Дуже популярні проекти для фанатів комп'ютерних ігор, шанувальників рок-груп, любителів фільмів. На запитання: яку книгу подарувати чоловікові відповісти точно неможливо. Потрібно знати смаки, переваги одержувача та серед асортименту орієнтуватися. Але вибрати є з чого, а це вже величезний плюс!

Яку книгу подарувати чоловікові

Зверніть увагу на «48 законів влади» Р. Гріна. У звичайному варіанті вона коштує 150-200 грн., залежно від якості обкладинки та сторінок. А у подарунковому сягає 9 000 грн і більше. Величезна різниця, чи не так? Є ще варіант типу набору з цієї книги та «33 стратегії війни» цього ж автора. Такий комплект коштує близько 13000 грн.

Навіщо цей приклад? Зміст один і той же, автор той самий, а за рахунок оформлення та подачі ціна просто злітає до небес.

Тобто, при виборі презенту треба знати переваги одержувача, та й на свій дохід орієнтуватися, звісно ж.

Вибираючи книги на подарунок чоловікові, потрібно заздалегідь визначити жанр, вартість та оформлення. Так буде набагато простіше. Звичайно, потрібно врахувати смаки отримувача, якщо вони відомі.

Наприклад, вибрати яку книгу подарувати чоловікові, якщо це батько чи просто родич, набагато простіше, ніж підібрати аналогічний подарунок начальнику.

У першому варіанті підійдуть тематичні, добре оформлені видання, що відповідають інтересам близької людини. Про полювання/рибалку, на військові теми, пригоди та фантастику, а також урочистий варіант Біблії (якщо людина релігійна) можна презентувати на якусь урочисту подію.

У подарунок директору презентувати книгу про полювання чи риболовлю можна, якщо керівник реально таким захоплюється. Якщо не знаєте хобі та переваги напевно, але точно вирішили подати саме друковане видання, зверніть увагу на літературу бізнес-категорій. Кращі книги в подарунок чоловікові в дорогій палітурці, вони не тільки користь принесуть своєю інформацією, а й гідне місце вдома або в офісі займуть.

Найкращі книги для презенту чоловікам в Україні

Вибираючи презент, загляньте у наш каталог товарів. Часу на вивчення знадобиться чимало, але це того варте.

В асортименті представлені:

   - ексклюзивні подарунки у вигляді рідкісних книжок в оригінальних палітурках;

   - подарунки преміум-класу – серії книг одного автора;

   - дивовижні та дуже цікаві видання на різні теми з коротким описом.

Можна вибрати елітні подарунки на День народження, на професійне чи особисте свято, на Новий рік, ювілей фірми та ін.

Вибираєте дорогі подарунки для чоловіків? Зверніть увагу романи Т. Драйзера, А. Дюма, Д. Фаулза, Б. Стокера. Ці автори самі собою престижні, а якщо ще й оформлення подарунка буде відповідним, ефекту вдасться досягти незабутнього.

Чи потрібно купити оригінальні подарунки? Як щодо «Ігри престолів» чи енциклопедичного випуску «Зоряних війн»? Подібних творів досить багато.

Шукаєте vip подарунки чоловікові? Біографії музикантів, спортсменів, політиків, винахідників, а також їхні мемуари саме те, що треба.

Книга в подарунок чоловікові – чудова ідея, особливо якщо це гарна книга.

Купити вподобану можна в Києві з доставкою в будь-яку точку України. Переглядайте асортимент, додавайте всі, хто сподобався у віртуальний кошик, а потім відсортуєте непотрібне, спростивши собі вибір. Книга в подарунок - чудовий вибір на будь-яку дату, будь-який привід.

Чacті питaння пpo Книги на подарунок чоловікові