Олівці для малювання

Сортувати по:
Freitas & Dores (Португалія, ручна робота) Детальніше

Карандаши для рисования в подарокЕксклюзивні художні товари
Будь-який художник мріє отримати в подарунок професійний набір олівців, щоб втілювати всі свої ідеї. Магазин «Fama» пропонує найкращі дорогі подарунки від німецького виробника Fabel-Castell.
Кожен бажаючий може придбати в Києві оригінальні рішення для творчих особистостей. Надаються різні інтерпретації художніх студій, які є невеликими стильними валізками.

Асортимент інтернет-магазину містить:
акварельні, пастельні, кольорові олівці для малювання;
сухі пастелі;
лайнери;
варіанти, що містять різні типи предметів для графіки.
Відмінною рисою таких віп подарунків вважається якість, чудовий зовнішній вигляд і дорога подача. Кінцева вартість є поєднанням товару разом з чудовим рівнем обслуговування. Якість продукції проявляється в міцних грифель, які відрізняються захистом від ударів. Графічні елементи мають широку палітру відтінків, а також високими показниками світловий стійкості.
Подарункові сувеніри можна купити окремо або в якості набору. На вибір пропонуються однотипні набори, а також інші варіанти, які містять різні типи предметів для графіки. Останні різновиди можуть мати професійні кольоровими і акварельними олівцями, пастелями, а також графітом, вугіллям, точила, ластиком і крейдою. Хорошим прикладом такого рішення є набір «Art & Graphic».
Ще слід виділити однотипні ексклюзивні товари. Пропонуються розширені варіанти для різних типом графічних предметів. Наприклад, «Albrecht durer» є невеликою художньою двох'ярусною студією, яка вміщує 120 відтінків. Це чемоданчик з акварельними олівцями. Разом вони відрізняються широкою палітрою кольорів. Така продукція стане ідеальним подарунком початківцям і професійним художникам, щоб самовиражатися за допомогою полотна.
Інтернет-магазин «Fama» надає художні перераховані вище рішення на вигідних умовах.

Чacті питaння пpo Олівці для малювання