Елітні ікони

Шахи «Акули бізнесу» від Vizuri Детальніше

Елітні ікони - дорогі подарунки для тих, хто цінує духовність, красу і божественне благословення

Пропозиції інтернет-магазину

Элитная икона в подарокЭлитная икона в подарокЧим здивувати людину, яка багато чого бачила і має практично все? Підкреслити свою турботу про нього допоможуть елітні ікони з асортименту інтернет-магазину fama.ua. У онлайн-бутіка завжди є, що запропонувати поціновувачам високої художньої майстерності, символізму і духовності. Це можуть бути дорогі подарунки у вигляді раритетних і старовинних ікон 18-19 століть, що зображують Христа, Богородицю, Лики Святих (Микола Чудотворець, Марк, Митрофан, Ілля і ін.) І цілий ряд сюжетів на Євангельську тематику. Крім того, гідне місце в каталозі пропозицій займають твори сучасних іконописців (Роман Селівачов, Володимир Кравчук та ін.), Що так само прекрасні і оригінальні, як і кращі екземпляри іконописних творів з далекого минулого.

Способи досягнення унікальності і неповторного ефекту

Кожен віп подарунок з асортименту FAMA наповнений особливою енергетикою, теплом і Божим благословенням. Представлені екземпляри справляють незабутнє враження і вражають покупця в саме серце завдяки різним технікам, прийомам і способам:
Унікальна старовинна іконографія та рідкісний ізвод написання.
Слідування традиціям вітчизняного і зарубіжного іконописного мистецтва і нові підходи.
Сюжети з різними ликами і образами ( «Хрещення Господнє» з Богом-Отцем, Богом-сином і Духом святим у вигляді голуба. Про присутність Богородиці говорить багряниця в руках ангела).
Поєднання різних матеріалів (дерево, олійні фарби та сусальне золото; левкас, олія, ковчежная дошка з двома зустрічними шпонками; техніка подвійного ковчега, коли лик зображується у виямці на лицьовій стороні; різьблення по дереву і забарвлення маслом і ін.).

Обгрунтування вибору елітних ікон

Бажання дарувати ексклюзивні ікони пояснюється не тільки можливістю підкреслити статус людини, якій вони призначаються. Крім цінності антикварних речей і підкресленою дорожнечею високохудожніх предметів, на особливу увагу заслуговує можливість духовного збагачення, захисту від злих людей, від гонінь і хвороб. Не менш важливою буде і допомога у виправленні неприємної ситуації, налагодженні контакту після сварки, зміцнення віри і зростанні здібностей учнівства.

Вигоди співпраці з Fama Presents

Для всіх, хто живе в м.Київ та за його межами, гарантується:
 - цілодобове оформлення замовлень;
 - вибір зручного способу доставки і оплати;
 - дисконтна програма, яка передбачає знижку покупцям, які роблять другу і третю покупку (5% і 15%).
Крім того, клієнтів, охочих купити подарунок ближньому, чекає приємний сюрприз у вигляді неповторного дизайну, втіленого за допомогою дивовижних технік іконопису, поєднання фарб і матеріалів. Покупцеві пропонуються подарункові сувеніри тільки гарантованої якості і 100-відсоткової достовірності.

Чacті питaння пpo Елітні ікони