Книги про Іслам на подарунок

Royal Buckingham - кришталевий посуд ручної роботи Детальніше

Книги про іслам на подарунок: як зробити правильний вибір

Коран Іслам — світова релігія, яка має чимало прихильників на всіх континентах. В Україні також проживають сотні тисяч мусульман, які зберігають у своїх сім’ях стародавні традиції. Щоб зробити подарунок керівнику, ви можете придбати книги про іслам. Розбираємося, як саме їх вибрати. 

Коран

Священна книга ісламу містить слова пророків і життєву мудрість, зібрану протягом багатьох сторіч. У мусульманській традиції вважається, що Коран був переданий Мохамеду архангелом Джибрилем у формі одкровень. Ці слова записували учні пророка протягом 23 років.

Канонічні священні книги ісламу написані літературною арабською мовою. Якщо вам потрібні оригінальні подарунки, ви можете підшукати саме таке колекційне видання. Ці книги прикрашаються дорогими матеріалами — натуральною шкірою, коштовним камінням, позолотою, сріблом тощо.

Проте подарункова книга може бути перекладена будь-якою мовою. Найбільш популярними є українські, російські, турецькі, перські та індійські видання. Який варіант купити — залежить від рідної мови адресата, якому ви купуєте презент. 

Сунна

Священний переказ ісламу оповідає про історію життя пророка Мохамеда. За змістом він трохи нагадує книги про видатних особистостей, проте насправді має велике значення для будь-якого правовірного мусульманина. У цьому переказі викладені:

  • правила повсякденної поведінки;

  • основи шаріату;

  • принципи організації громади;

  • основи мусульманського права тощо. 

Це буде чудовий подарунок керівнику, який дотримується всіх принципів ісламу. Його також варто купити у спеціальному виданні з обкладинкою, прикрашеною дорогоцінними матеріалами. 

Інші матеріали

Книги про іслам також можуть бути представлені тафсирами. Це коментарі до Корану й Сунни, написані вченими богословами. Вони дають канонічні тлумачення певних понять та настанови до їх використання в повсякденному житті. Це оригінальні подарунки, які можуть стати важливою частиною колекції релігійних видань. 

Варто також звернути увагу на книги про видатних особистостей. Вони присвячені відомим людям, які зробили свій внесок у розвиток та розповсюдження ісламу. Це можуть бути пророки, вчені, полководці, політики та мандрівники. Серед них слід згадати султана Юсуфа ібн Айюба (Салах ад-Дина), хана Хаджи Гірея та халіфа Абу Бакра ас-Саддика. 

На день народження можна презентувати й наукові праці, присвячені історії цієї релігії. Вони розповідають про виникнення та розповсюдження ісламу зі світської точки зору. Це буде чудовий подарунок для тих, хто захоплюється всесвітньою історією. Ці книги розкажуть, як саме людству вдалося зберегти античну культуру в ті часи, коли Європа та Східна Азія були в занепаді. У них викладені біографії багатьох видатних діячів науки, культури й політики, які в той час жили та працювали на Ближньому Сході.

Чacті питaння пpo Релігія: Іслам