Підноси

Вічні олівці від Pininfarina Детальніше

Поднос в подарок Столик для сніданку - це не завжди річ суто практичного призначення. У продажу зараз можна знайти сервіровочні столики і підноси, виконані відомими виробниками з благородних порід дерева або металевих сплавів, покритих дорогоцінним напиленням. Такі ексклюзивні предмети неодмінно стануть прикрасою інтер'єру і законною гордістю господині. Розкішно виглядає піднос не соромно демонструвати найвищим гостям, використовуючи його при сервіруванні святкового застілля або камерного чаювання біля каміна. І, звичайно, він може послужити гідним презентом на будь-яку пам'ятну дату або торжество.
У магазині дорогих подарунків Fama покупцеві пропонується купити найвитонченіші і вишукано прикрашені твори майстрів, що спеціалізуються на виготовленні посуду і сервірувальних аксесуарів. Представлені в каталозі магазина штучки можуть відрізнятися:
 - за матеріалом виготовлення;
 - за формою;
 - по розміру;
 - за призначенням;
 - за ціною...
і лише одна спільна риса об'єднує їх - висока якість, що відповідає самим завищеним світовим стандартам.
Придбання віп подарунка - заняття непросте навіть для близьких до винуватця торжества людей, адже завжди хочеться піднести дорогій людині річ не просто значною вартості, але і тішить око і корисну в побуті. Подарункові сувеніри, представлені на сайті fama.ua, сповна відповідають всім цим вимогам. Стильні та стримані по дизайну столики для вина порадують одержувача-чоловіка, а елегантні посріблені підноси, прикрашені вигадливої ​​гравіюванням, припадуть до душі навіть самої розбірливою світської левиці столичного граду Києва.
Один з найромантичніших і знакових жестів для люблячих пар є подача сніданку в ліжко, і шикарний столик сервіровки буде незамінний в цій ситуації. Ось чому піднос для сніданку в ліжко (ліжко) може послужити в якості чудового подарунка молодятам в день одруження або на ювілей подружній парі. Але з якою б метою не був придбаний піднос з цього каталогу, він безсумнівно заслужить схвальні коментарі гостей і захоплені подихи одержувача.

Чacті питaння пpo Підноси