Елітні аксесуари для куріння

Параметри

Ви вибрали: 19 товарів

. Детальніше

Элитные аксессуары для курения в подарок При виборі подарунка у вигляді подяки компаньйонам по бізнесу або начальнику часто постає гостре питання вибору подарунка. Такі подарунки повинні бути необтяжливими, і в той же час повинні приємно здивувати, людини у якого вже все є. Найоптимальнішим рішенням залишаються подарункові сувеніри, але в цьому випадки він повинен бути ексклюзивний з продуманим стилем, щоб вразити своєю оригінальністю і захопити вишуканістю.
Вибираючи подарунок людині що палить, можна зупинити свій вибір елітних приладдя для куріння. Одним з перших предметів є попільничка, яка виконує не тільки практичну користь, але і може мати декоративну функцію. Завдяки різноманітності стилів, можна підібрати попільничку під інші атрибути для куріння або просто в якості самостійного ефектного аксесуара. Безсумнівно, вибираючи такий віп подарунок, необхідно трохи знати смаки і вподобання людини, для кого призначена ця попільничка.

Поціновувачів справжніх сигар можна порадувати такими витонченими аксесуарами, як:

Компактні футляри. Естетично красивий і функціональний футляр для зберігання і захисту сигар.
Х'юмідор. Спеціальна скринька, для правильного зберігання, що забезпечує необхідний рівень вологості.
Гільйотина. Компактний інструмент для обрізки кінчика сигари.
Сигарні ножиці. Мають круглі леза, завдяки яким, зріз виходить більш рівним і акуратним. Відповідно, і вартість їх дорожче гильотин.
Попільнички та запальнички. Можуть бути виконані в різних стилях, прикрашені дорогоцінними каменями і коштовними металами.
Звичайно, шикарним сувеніром, може стати сигарний набір, в якому вже будуть всі необхідні вишукані аксесуари для сигар.
Вибираючи елітні аксесуари для куріння, ви даруєте не тільки корисну річ, але і розкішний атрибут, що підкреслює статус і всі достоїнства володаря такого виключного презенту.
Купити дорогі подарунки найвищої якості і цікавого дизайну в місті Києві можливо в магазині Fama.ua. Де є обов'язковим для кожного знайдеться приємний сувенір, незалежно від статусу і віку.

Чacті питaння пpo Елітні аксесуари для куріння