Елітні попільнички

Сортувати по:

Элитные пепельницы в подарокВибравши елітні попільнички як подарунок хорошій людині, Ви купуєте не просто подарункові сувеніри, а предмети, здатні стати прекрасним доповненням інтер'єру робочого кабінету або домашньої вітальні. Ці вироби досить практичні, і, навіть якщо винуватець торжества не курить, наявність такого предмета в будинку стане приємним жестом для курців гостей.
Вибір дорогої попільнички в якості подарунка
В каталозі є кілька моделей, дизайн яких може відповідати характеру важливого для Вас людини. До всього іншого, варто звернути увагу на сигарний набір «Дракон», який містить не тільки попільничку, але й прилади для запалювання і куріння сигари. Красиво оформлені ексклюзивні аксесуари - ідеальний презент для особливих випадків.
Вибрати віп подарунок серед елітних попільничок досить просто:
 - «Квітка» з вишуканим дизайном, який підійде для кімнат, оформлених в світлому стилі;
 - «Diamant, оформлена в чорно-білому стилі;
 - «Diamant, коричнева.
Всі ці дорогі презенти виконують одну важливу функцію - у них є «полички», щоб притримати палаючу сигару або сигарету, якщо це потрібно.
Купити дорогий подарунок
Ми знаходимося в Києві і готові запропонувати Вам найкращий вибір елітних попільничок. Купуючи подібні презенти, їх варто правильно оформляти. Виробники виробів Vizuri, Virtus, S.T. Dupont розробляють елегантну і надійну упаковку, яка забезпечує збереження виробів при зберіганні і перевезенні, а також забезпечує приємний зовнішній вигляд презенту.
Моделі елітних попільничок можуть стати відмінним подарунком. Вони виготовлені з матеріалів високої якості, що створює приємну на дотик поверхню. Ви можете подивитися всі варіанти наживо, відвідавши наш шоурум, щоб порівняти їх, а потім вибрати той, який вважаєте за найбільш підходящим для подарунка.
Вибравши найбільш вподобану модель, Ви зможете придбати її, а також вибрати гарну упаковку, а потім інші предмети, щоб доповнити свій презент. Нарешті, приготуйте вітальну промову, щоб залишити незабутні враження про свою підготовку до заходу.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.