Елітні попільнички

Параметри

Ви вибрали: 11 товарів

Детальніше

Элитные пепельницы в подарокВибравши елітні попільнички як подарунок хорошій людині, Ви купуєте не просто подарункові сувеніри, а предмети, здатні стати прекрасним доповненням інтер'єру робочого кабінету або домашньої вітальні. Ці вироби досить практичні, і, навіть якщо винуватець торжества не курить, наявність такого предмета в будинку стане приємним жестом для курців гостей.

Вибір дорогої попільнички в якості подарунка

В каталозі є кілька моделей, дизайн яких може відповідати характеру важливого для Вас людини. До всього іншого, варто звернути увагу на сигарний набір «Дракон», який містить не тільки попільничку, але й прилади для запалювання і куріння сигари. Красиво оформлені ексклюзивні аксесуари - ідеальний презент для особливих випадків.
Вибрати віп подарунок серед елітних попільничок досить просто:
 - «Квітка» з вишуканим дизайном, який підійде для кімнат, оформлених в світлому стилі;
 - «Diamant, оформлена в чорно-білому стилі;
 - «Diamant, коричнева.
Всі ці дорогі презенти виконують одну важливу функцію - у них є «полички», щоб притримати палаючу сигару або сигарету, якщо це потрібно.

Купити дорогий подарунок

Ми знаходимося в Києві і готові запропонувати Вам найкращий вибір елітних попільничок. Купуючи подібні презенти, їх варто правильно оформляти. Виробники виробів Vizuri, Virtus, S.T. Dupont розробляють елегантну і надійну упаковку, яка забезпечує збереження виробів при зберіганні і перевезенні, а також забезпечує приємний зовнішній вигляд презенту.
Моделі елітних попільничок можуть стати відмінним подарунком. Вони виготовлені з матеріалів високої якості, що створює приємну на дотик поверхню. Ви можете подивитися всі варіанти наживо, відвідавши наш шоурум, щоб порівняти їх, а потім вибрати той, який вважаєте за найбільш підходящим для подарунка.
Вибравши найбільш вподобану модель, Ви зможете придбати її, а також вибрати гарну упаковку, а потім інші предмети, щоб доповнити свій презент. Нарешті, приготуйте вітальну промову, щоб залишити незабутні враження про свою підготовку до заходу.

Чacті питaння пpo Елітні попільнички