Килими

Параметри

Pasotti ложка для взуття «Golden Lion» Детальніше

коверПідбираючи подарунок на ту чи іншу урочистий захід, багато хто з нас стикаються з проблемою вибору, особливо, якщо мова йде про дорогі подарунки. Виходячи з останніх тенденцій, килими на подарунок є оптимальним варіантом, який не тільки здивує винуватців торжества, а й сприяє організації затишного і комфортного інтер'єру приміщення. Інтернет-магазин «Fama» надає можливість купити ексклюзивні килими в подарунок в Києві на взаємовигідних умовах.

Оригінальний подарунок

Вовняний килим є невід'ємним атрибутом затишку, комфорту і достатку в домі. Такі вироби часто даруються новоселам. Спочатку витрати виробляють на обробку будинку, покупку меблів, установку сантехніки. У підсумку грошей на придбання хорошого килима просто не залишається, адже якісний виріб ручної роботи коштує чималих грошей. Саме в такій ситуації і допомагають родичі, які дарують подарункові сувеніри у вигляді килима на підлогу. Це практичне і довговічне виріб, який може прослужити своєму власникові багато років. Килими дарують не тільки новоселом, приводом для такого сувеніру може бути, наприклад, весілля або швидке поповнення сімейства.

Переваги вовняних килимів

Віддаючи перевагу виробам на основі натуральної вовни, власник отримує наступний спектр переваг:

- Приємні тактильні відчуття від дотиків;

- Хороші теплоізоляційні властивості;

- Довговічність і практичність. При дотриманні рекомендацій по догляду і експлуатації, виріб може прослужити своєму власникові протягом півстоліття;

- Виріб на основі натуральної вовни не підтримує процес горіння. При впливі вогнища відкритого полум'я матеріал буде тліти, але не горіти;

- Екологічна безпека. При виготовленні використовуються тільки природні пігменти і натуральні матеріали, які не несуть будь-якої шкоди людині.

Серед недоліків варто виділити алергенність, так як вони на основі матеріалу тваринного походження, воно може викликати алергію. Крім цього не рекомендується використовувати вовняні килими в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, так як між волокон може утворитися цвіль, вивести яку буде вельми проблематично. Але дані недоліки несуттєво порівняно з перевагами і при правильному догляді і використанні їх можна повністю нівелювати.

Вигідна пропозиція

Вибираючи настільки значимий і потрібний ВІП подарунок, можна не тільки приємно здивувати, але і посприяти в організації комфортного і затишного інтер'єру. Інтернет-магазин «Fama» в Києві надає значний асортимент ексклюзивних вовняних килимів, які відрізняються за своїм стилістичному оформленню та розмірами. Настільки багатогранний асортимент виробів допоможе підібрати гарний і довговічний килим виходячи з будь-яких критеріїв пошуку.

Чacті питaння пpo Килими