Барна Шафа На Подарунок

Параметри

Ви вибрали: 19 товарів

Детальніше

ШкафБарна шафа для будинку - віп подарунок, який зможе здивувати навіть найвимогливішу і найвибагливішу персону. Такий варіант стане ідеальним вибором для тих випадків, коли потрібно зробити по-справжньому презентабельний і дорогий подарунок.

Барна шафа на подарунок: особливості вибору

Барна шафа для вітальні призначена для зручного та правильного зберігання пляшок з алкоголем. Його конструктивні особливості дозволяють створити ідеальні умови для вина, коньяку, горілки та інших напоїв.

Такий предмет інтер'єру може відрізнятися низкою параметрів, включаючи:

  •     - Місткість. Це може бути і невелика шафка на кілька пляшок, і повноцінний комод із безліччю відсіків для повноцінного домашнього бару;
  •    - Особливості фасаду. Скляна барна шафа оснащена прозорими дверцятами, закрита - дерев'яними. Другий варіант повністю приховує вміст бару від непотрібних поглядів. Додатково може бути передбачений замок, що запобігає проникненню сторонніх осіб;
  •     - внутрішній вміст (полички, вішалки, наявність додаткових аксесуарів);
  •     - загальний дизайн та присутність декоративних елементів в оформленні.

Шафи-бари зазвичай повністю автономні - вони не вимагають наявності підставок і можуть розміщуватись на підлозі. Максимальні розміри та місткість мають консолі, які можуть стати повноцінним предметом інтер'єру вітальні, кухні або їдальні.

Розкіш та практичність домашнього бару

Кожен представлений у каталозі виріб вирізняє витриманість стилю, незмінна строгість ліній, а також використання дорогих матеріалів. Натуральна деревина та ексклюзивна фурнітура у поєднанні з ручною обробкою дозволяють майстрам створити справжній витвір мистецтва.

Домашні бари виготовляють лише кілька компаній у світі, і кожна з них має багаторічну історію та величезний досвід. Подарунок від бренду зі світовим ім'ям підкреслить ваше особливе ставлення до винуватця урочистостей.

Така шафа легко впишеться навіть у найдорожчий інтер'єр і стане його розкішним доповненням. Кімната з баром стане чудовим місцем для прийому ділових партнерів, друзів та родичів у максимально затишній та невимушеній обстановці.

Купити шафи у подарунок у Києві

Окрім шаф-барів, у нас ви можете замовити розкішні подарункові сувеніри для колекціонерів (монет, дорогих книг та інше). Всі вироби, представлені в каталозі, відрізняються міцністю конструкції, зносостійкістю внутрішніх елементів та розкішним дизайном. Вони не просто виглядають ефектно - вони вражають, наголошують на статусі господаря житла, а також вказують на його бездоганний смак.

Даруйте найкраще з Fama Presents!

Чacті питaння пpo Шафи