Родовідні книги на подарунок

Популярні подарунки Детальніше

Родовідні книги: що це та як їх вибирати?

РодословнаяКожна родина має свою історію. Зазвичай вона передається з покоління в покоління у формі усних розповідей або легенд. Проте з часом інформація забувається чи викривляється. Тому багато людей і сьогодні ведуть родовідні книги. Розбираємося, що це, як їх вибирати та як зробити доречний презент на день народження.

Що таке родовідні книги 

Усе просто — у них заносять будь-яку важливу інформацію про видатних членів родини, їхні досягнення та значущі моменти біографії. Можна сказати, що це книги про видатних особистостей, які поступово заповнюються в режимі реального часу. 

Книга родовід має велику символічну цінність. Будь-які записи в ній мають значення для наступних поколінь. Вони несуть у собі мудрість і приклад гідної поведінки. Тому, якщо ви вибираєте, що подарувати шефу на день народження, обов’язково розгляньте такий варіант. 

Зміст

Книги про видатних особистостей вашої родини можуть вестися у формі класичної біографії. У такому разі вони продаються порожніми. Усередині ви знайдете лише гарно оформлені аркуші, готові до заповнення. 

Проте зазвичай книга мого роду містить готові розділи, наприклад:

  • дні народження;

  • пам’ятні дати;

  • весілля;

  • подорожі;

  • нові проєкти;

  • важливі покупки тощо. 

Щоб визначитися, що подарувати шефу на день народження, уточніть його вподобання. Якщо він цінує саме цікаві історії та оповідання, вам підійде перший варіант, якщо зосереджується на важливих подіях — другий. 

Видання

Книги про сімейні стосунки зазвичай стають родинною реліквією, що передається з покоління в покоління. Тому важливо підібрати якісне видання — довговічне й естетичне. Ви можете купити книги зі спеціального архівного паперу. У процесі його виготовлення не застосовуються органічні кислоти. Тому він не розчиняє чорнила й не вступає в реакцію з хімікатами в повітрі. За ідеальних умов такі видання можуть зберігатися сторіччями, не втрачаючи своїх первісних властивостей. 

Оригінальні подарунки також мають яскраве оздоблення. В Україні отримали великий попит книги з натуральними шкіряними обкладинками. Цей матеріал має оригінальну фактуру. Він дуже приємний на дотик і надійний. Завдяки унікальним властивостям він витримує вплив підвищеної вологості й не шкарубне під час висихання. 

Якщо вам потрібні оригінальні подарунки, погляньте також на книги, оздоблені дорогими матеріалами. Зазвичай це такі метали, як золото, платина, срібло й мідь. Ще один цікавий варіант — інкрустація коштовним камінням. Ці видання можна назвати справжніми виробами ювелірного мистецтва. Зазвичай їх зберігають на видному місці. Такі сімейні реліквії часто показують гостям, щоб продемонструвати високий статус і заможність родини.

Чacті питaння пpo Родовідні книги