Столики

Параметри

Ви вибрали: 56 товарів

. Детальніше

Посмакувати чай або каву в гостях. Або випити смачного вина в приємній компанії на відкритій мансарді або тихому дворі заміського будинку. Навряд чи знайдеться така людина, хто б не любив такі посиденьки: будь то тепла дружня зустріч або строгі ділові переговори.
Столик в подарок Розкладні столики - незамінний атрибут таких подій. Багатофункціональні, якісні, ексклюзивні вироби стануть подарунковим сувеніром, який неодмінно оцінить навіть самий виборчий обдаровуваний.
Очевидно, що не всі кавові і журнальні столики підійдуть на роль віп подарунка. Адже серед величезного асортименту сучасного ринку в Києві трапляються екземпляри, які не відповідають високому статусу. Що купити не просто дорогий подарунок, а гідний, варто звернути увагу на деякі критерії міні-столиків.
- Основний матеріал. Дароване виріб неодмінно має бути виготовлено з якісного дерева (вільха, падук, горіх, дуб і т.д.), скла з високою міцністю до ударів, металу. Звичайно, важливою деталлю є і покриття матеріалу: стійкість до подряпин, водовідштовхувальні властивості зроблять приємним не тільки використання столу, але і догляд за ним.
- Художнє оформлення. Досить вагомий плюс до зовнішнього вигляду додає наявність розпису, орнаментів, тиснення і інших декоративних елементів, виконаних під старовину, в якомусь конкретному стилі або техніці. Якщо ж це - шаховий стіл, то фігури неодмінно повинні бути з різьбленими верхівками і підставами.
- Комплектація. Наявність додаткових аксесуарів до столика додасть багатства до і так недешевого подарунку і подвоїть позитивне враження про дарувальника - будь то пляшка відповідного вина, чайний набір або пачка натуральної кави в зернах.
- Ручна робота. Звичайно, віп подарунок повинен бути виготовлений вручну в дизайнерській студії або популярної майстерні. Це не повинна бути річ «з лотка». Добре, коли на виробі кріпиться планка з відміткою або логотипом компанії-виробника або красується клеймо майстра.
Подібного роду столики можна вибрати в нашому інтернет-магазині. Огляд і докладний опис в розділі «Столики».

Чacті питaння пpo Столики