Вишуканий подарунок чоловікові

Старовинна ікона архангела Михайла початку XX століття Детальніше

Вишуканий подарунок чоловікові. Поради щодо вибору

вишукані подарункиВирішили підібрати вишуканий подарунок чоловікові? Не найпростіше завдання, але цілком вирішуване. Відразу розпочнемо з того, чому буде не дуже легко. Чоловіки та вишуканість – не зовсім сумісні поняття. Але якщо це слово як опис основної характеристики сюрпризу спало вам на думку, значить, так тому і бути, ми лише своїм асортиментом допоможемо зробити оптимальний вибір. Слід обмовитися, не завжди дорогі подарунки для чоловіків та вишукані – одне й те саме. Дорого – це може бути яскраво, зухвало, незвично. У плані вишуканості для чоловіків завжди вибирається елегантне, витончене, витримане і, одночасно, стильне. Через проблематичність вибору багато хто воліє не шукати, а зробити презент на замовлення. Але із нашим асортиментом елітні подарунки придбати просто як ніколи. Вибрати є з чого і це головне!

Елітний подарунок чоловікові

Що ж собою представляють вишукані подарунки для чоловіків?

З цієї категорії в подарунок начальнику можна піднести дивовижні шахи або неповторний настільний пісочний годинник. У чому вони вишукані? А ви погляньте на фото, переверніть кожне кілька ракурсів. Це ж естетика. Це якість. Це верх професіоналізму. Ось і чоловіча елегантність.

Відмінно в подарунок директору підійде книга в шкіряній палітурці (їх досить багато на різний смак). Її навіть у руках тримати приємно, не те що перевертати сторінки, читаючи улюблений твір. Хвилюєтеся, що воно може бути ще незнайомим одержувачу? Наголосіть на цьому при врученні. Скажіть, наприклад, що це улюблена книжка прем'єр-міністра якоїсь країни.

А від сертифікованого місячного метеорита навряд чи він не залишиться у захваті. Готові посперечатися, що такий сюрприз він розмістить на самому видному місці і за будь-якої нагоди показуватиме своїм відвідувачам.

Авторська ложка для взуття чи неповторна тростина – також вишукані vip подарунки. І, так, на нашому сайті можна купити їх в Україні, Києві та будь-якому іншому місті з доставкою будь-яким перевізником (обговорюємо при оформленні замовлення).

Поспішайте скористатись унікальними пропозиціями вже сьогодні. Не втрачайте можливість виділитися та запам'ятатися, а також, само собою, порадувати шефа.

Дорогі подарунки, представлені в асортименті на нашому сайті, варті своєї ціни. Вона анітрохи не завищена. І як тільки ви візьмете до рук обраний екземпляр, ви самі це чудово зрозумієте.

Не може коштувати дешево статуетка у вигляді тигра, що крадеться, виконана зі срібла. Справа навіть не тільки в дорогоцінному металі. Ці вишукані лінії створюють враження, що хижа тварина ось-ось зробить стрибок .... Якісна робота майстра навіть з більш дешевого металу коштувала б досить дорого, а в цій пропозиції ще й дорогоцінний метал використаний.

Та й подарунковий сет "Royalty" із позолотою вручну від Anframa, який відноситься до категорії vip подарунки чоловікові теж недорогим апріорі бути не може. Чи відомо вам, як робиться ручне нанесення позолоти? Це довга, копітка робота, яка під силу лише супер професіоналам. Тому, ще раз наголосимо, ціна цілком розумна, з урахуванням якості, ексклюзивності та інших характеристик. Вибирайте!

Вишукані vip подарунки

Як вибрати оригінальні подарунки? Є кілька порад щодо вибору презенту для керівника.

По-перше, треба визначити тип боса. Він може бути консервативним чи демократичним. У першому варіанті оптимально дарувати саме те, що відноситься до діяльності (ручка, блокнот), але можна знайти і більш оригінальні варіанти типу скульптури, статуетки. Навіть сервіз, якщо до шефа регулярно заглядають гості, зайвим не буде. На сайті величезна різноманітність таких товарів. Переглядайте, не поспішайте, уважно читайте опис, намагайтеся уявити, як віп-подарунок виглядатиме на запланованому місці. Звичайно, власник може вибрати й інше, але все ж таки таке уявлення допомагає краще візуалізувати річ з екрана комп'ютера/ноутбука, "побачити" її в реальності.

Демократичному начальнику можна дарувати сюрпризи з гумором. Наприклад, картина абстракція, скульптура на стіл з певним змістом та ін. головне, подбайте, щоб він правильно сприйняв посил. Не можна, щоб залишився скривджений подарунком у жодному разі. Якщо ж межу між гумором своїм і начальника визначити не вдається, краще не ризикувати і підібрати звичніші варіанти, які, напевно, не підведуть.

У подарунки преміум класу можна віднести дорогі шахи. Годинник авторської роботи чи картина – це вже ексклюзивні подарунки. Ще раз повторимося, вибрати є з чого.

Заходьте на сайт, вибирайте, радуйте чоловіків неповторними сюрпризами! На будь-який смак та гаманець можна підібрати оптимальні варіанти! І вишукані для сильної статі, зокрема. Не будьте, як усі. Купуйте оригінальне!

Чacті питaння пpo Вишуканий подарунок чоловікові